COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bakırköy Latif Pasajında 14m2 Dükkan

Bankadan 14m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13608
Metre Kare 14m2
Ada 356
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 47
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 22
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Bakırköy İlçesi Yeşilköy Mah. İstasyon Cad. Latif Pasajı BB:22

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz zemin kat 22-23 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 1097,54 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 2 bodrum + zemin + 3 normal katlı inşa edilmiştir. Parsel üzerinde sadece taşınmazın bulunduğu blok mevcuttur. Binanın 2. bodrum katında binaya ait ortak alanlar, 1. bodrum katında 18 adet dükkan, zemin katında 12 adet dükkan ve normal katlarda her katta 3 adet daire olacak şekilde toplam 45 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları dökme mozaik kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olmadığı binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Kapalı ve açık otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Taşınmaz 22 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın zemin katında ve en arka taraftaki soldan 4. Sıradaki dükkan olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine göre ~ 14 m2 dir. Bağımsız bölüm tek hacim dükkan bölümlüdür.

Ulaşım: Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Demiryolu Caddesine cephelidir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı ve bodrum + zemin + 3-4 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, üst düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Demiryolu Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmazayakın konumda bulunan bilinen yerler; Yeşilköy Anadolu Lisesi, Yeşilköy Spor Kulübü, Yeşilköy Camii olarak ifade edilebilir.

Not: 27.11.1973 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır. İSTANBUL 1 NUMARALI KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA BÖLGE KURULU MÜDÜRLÜĞÜNDEN İZİN ALINMADAN UYGULAMA YAPILMAMASINA ilişkin şerh bulunmaktadır.