COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bahçelievler Fevzi Çakmak Mahallesi'nde 2+1 55 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 55m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16913
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 55m2
Ada 0
Parsel 6928
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi, Taşkın Sokak, No: 9, D: 6 Bahçelievler/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 2. normal kat 6 bağımsız bölüm numaralı mesken mimari projesinde brüt 55 m2 alana sahiptir. Taşınmaz projesinde 2 oda, antre, mutfak, banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu ana bina inşaatı 184 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı strüktüründe 11.02.1988 tarih ve 913 no'lu proje ile başlamıştır. Bina; projesinde, ikiz nizamda inşa inşa edilmiş bodrum, zemin, 3 normal kattan oluşmaktadır. Mahallinde kaç çekme kat ilave edilmiştir. Binanın tamamında 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binada bodrum katta sığınak, kömürlükler ve 1 adet daire, zemin kat ve 3 normal katta 2'şer adet mesken olmak üzere, toplamda 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Merdiven sahanlık ve basamak kaplaması dökme mermer kaplamadır. Bina dış cephede BTB kaplıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlamaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz Yıldırım Beyazıt Caddesi'ne dik uzanan Taşkın Sokak üzerinde bulunmaktadır. Taşınmaza toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşmak mümkündür. Taşınmazın çevresinde Şirinevler Şenol Güneş Spor Salonu, Erguvan İ.Ö.O röper niteliği taşıyan yapı niteliğindedir. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.