COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Precious Park Sitesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 12058
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 1004
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 14
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm 56

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldıztepe Mahallesi 567.Sokak Precious Park Sitesi, No:2-12 D.No:56 Bağcılar/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 9 Normal Katta, 56 B.B. Nolu Mesken: taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Katın ön yarısında orta kısımında konumlu olup doğu(sokak) yönlerine açık cephelidir. Daire brüt 75m2 alanlı olup salon, 2 oda, mutfak, koridor, hol, banyo, we-lavabo ve 1 adet balkondan oluşmaktadır. Daire pay ölçerli doğalgaz merkezi sistem ile ısıtılmaktadır. 
Bina, 1284,63 m2 yüzölçümlü 1004 ada 24 parsel üzerine ayrık nizamda, betonarme yapı strüktüründe 3 Bodrum + Zemin+ 14 Normal Katlı olarak yaklaşık 2014 yılında inşa edilmiştir. Bina projesinde 3.Bodrum Katta otopark ,2.Bodrum Katta otopark, 1.Bodrum Katta sığınak, kazan dairesi ve kapıcı dairesi, Zemin Katta, bina girişi, 1, 2, 3, 4 ve 5 nolu meskenler, 1.Normal Kattan itibaren tüm katlarda 6'şar adet mesken ile toplam 89 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi fiilen ve projesine uygun olarak zemin kattan düz giriş şeklinde, doğu yönünden sağlanmaktadır. Bina dört yönden açık cepheli, yönde 565, kuzey yönde 566, doğu yönde 567 Sokak, güney yönde komşu parsellere cephelidir. Bina dış cephesi dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı çelik kapı, yerler mermer kaplama, apartman korkulukları alüminyum doğramadır. Sitede kapalı otopark, çocuk oyun alanı, yaygın merdiveni ve 2 adet asansör bulunmaktadır. Sitede parsel çevresi beton duvar ve üzerine tel örgüler ile sarılmış olup girişiler kontrollü sağlanmaktadır. Sitede daireler pay ölçerli merkezi sistemi ile ısınmaktadır.
Ulaşım: 567.Sokak Precious Park Sitesi, No:2-12 D.No:56 posta adresli yerde bulunur. Açık olarak, D-100 Karayolu üzeride Kadıköy Edirne istikametinde Bakırköy Ömür AVM Mevkiine kadar ilerlenerek sağ kolda yer alan Naci Kasım Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde kuzey yönü istikametin ilerlenerek Bağcılar Caddesine dönülür ve Parseller Mevkiine kadar ilerlenerek sol kolda yer alan Şehit Teğmen Hasan Hüseyin Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde batı yönünde ilerlenerek sol kolda yer alan 5.aralık 521.Sokak'a dönülür. Bu sokak üzerinde güney yönü istikametinde ilerlenerek sırasıyla 522,568 ve 567. Sokaklara bağlantı sağlanır. Konu taşınmasın yer aldığı site 566. ve 567. Sokak keşisinde yer almaktadır. Çevresinde 5-6 katlı yapılaşmanın yaygın olduğu konut yerleşim bölgesidir. Teknik altyapılar tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifa tamdır. Ulaşım çeşitlilik göstermekte olup toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlamaktadır.Taşınmaz toplu taşıma araçlarının güzergah ve durak noktalarına yürüyüş mesafesindedir.