1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Bağcılar Hürriyet Caddesi'nde İskanlı 64 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 64m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14776
Metre Kare 64m2
Ada 3453
Parsel 32
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 15.07.2016
Ruhsat Tarihi 16.02.2015
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenimahalle Mahallesi, Hürriyet Caddesi, 1585. Sokak, No:28A Bağcılar / İSTANBUL

Açıklama

1585. Sokakla Hürriyet Caddesinin köşesinde sol cephede, Merkezi bir konumda, Yapı kullanma izin belgeli, Kat mülkiyetinin olması avantaj, Cadde cepheli, geniş vitrinli ve kepenk sistemli, 1. bodrum katta 32,00 m2 , zemin katta 32,00 m2 olmak üzere toplam 64,00 m2 DÜKKAN 

Özellikler: Zemin Kat, 4 Bağımsız Bölüm Nolu Depolu Dükkan, katın tamamını kaplamakta olup kuzey (1585.Sokak) ve doğu (Hürriyet Caddesi) yönlerine serbest cephelidir. Mimari projesine göre bodrum katı 32m2, zemin katı 32m2 olmak üzere toplam brüt 64m2 alanlıdır. Sokak cephesi 3.46 metre, cadde cephesi ise 8.97 metredir.  Dışarıdan yapılan incelemede cephelerinin elektrikli panjur sistemle kapalı olduğu görülmüştür.

 Mimari projesine göre bodrum katta su deposu ve dükkana ait depo, zemin katta 4 nolu depolu dükkan ile bina girişi, 1.normal katta 1 nolu daire, 2.normal katta 2 nolu daire, 3.normal katta ise 3 nolu çatı piyesli daire olmak üzere toplam 4 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak kuzey yönden, 1585. Sokak üzerinden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi boyalı, giriş kapısı ise çelik kapıdır. Binada 1 adet asansör mevcut olup, otopark imkanı bulunmamaktadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Bağcılar İlçesi, Yenimahalle Mahallesi, Hürriyet Caddesi, 1585.Sokak, No:28/A açık adresinde konumludur. Açık tarifi ise, bölgenin ana arterlerinden olan Birlik Caddesi üzerinde, Mehmet Akif Bulvarı kesişiminden batı yönünde yaklaşık 175m. ilerlenir, sol tarafta kalan 1101. Sokağa dönülür, güney yönünde yaklaşık 60m. ilerlenir ve sağ tarafta kalan 1100. Sokağa dönülür, bu sokakta 80m. batı ilerlenir, sağ tarafta kalan Hürriyet Caddesine dönülür ve tekrar sağa 1585. Sokağa dönülür. Konu taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde sol kolda konumlanmakta olup dış kapı numarası 28 dir. Teknik altyapıları tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge alt ve orta düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, konut alanı olarak yapılaşmıştır.

Not: 16.02.2015 tarih 570260 sayılı yapı ruhsatı ve 15.07.2016 tarih 1040478 sayılı yapı kullanma izin belgesi(iskanı) bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Kirazlı Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmazın tapu vasfı DEPOLU DÜKKAN'dır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.