COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bağcılar 100.Yıl Mahallesi Oto Center'da 38 m2 Ofis

Bankadan 38m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12018
Metre Kare 38m2
Ada 0
Parsel 2079
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 27
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 20
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

100. Yıl Mahallesi, Otocenter, Projesine göre NBlok, 2 kat,20 nolu b.b. (Mahalinde P blok 203)

Önemli Bilgilendirme

Oto centre'da yer alması, iskanlı olması nedeniyle avantajlıdır.

Açıklama

Ulaşım: Ana arter olan Tem Otoyolu üzerinde Edirne istikametinde ilerlenirken, Batışehir kavşağında sağa dönülür ve Veysel Karani Caddesi'ne bağlanılır. Bu cadde üzerinde sol tarafta taşınmazın konumlandığı Oto Center Sitesi 350 m. sonra sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaz 59 kapı numaralı binada konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde aileler tarafından mesken olarak kullanılan 5-6 katlı binalar ve eğitim ile sağlık kurumları yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin yapılaşması büyük oranda tamamlanmıştır. 
Özellikler: Taşınmaz N blok binanın 2.normal katında, bina girişine göre arka cephede, sağ baştan 2. büro konumludur. Taşınmaz yekpare büro hacminden oluşmakta olup 38 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın kat; kattaki konum, kullanım alanı. Zeminler mermer, duvarlar ve tavan plastik boyalı, doğramalar pvc mamuldür. Taşınmazın tadilat ihtiyacı bulunduğu görülmüştür.
Taşınmazın konumlandığı 44929 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde yer alan binalar blok nizamda inşa edilmiştir. Oto Center olarak adlandırılan sitesi içerisinde 20 adet blok, yönetim binası, PTT, noter, lokanta ve büfe mevcuttur. Taşınmaz parsel üzerinde toplamda 504 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Taşınmazın konumlandığı N Blok (yerinde P Blok olarak adlandırılmış) parselin kuzeydoğu cephesinde yer almakta olup; bodrum, bodruma ait asma kat, zemin kat, zemine ait asma kat, 4 normal ve teras kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Binanın bodrum katında 2 adet asma katlı iş yeri, zemin katında 2 adet asma katlı iş yeri, 3 adet büro, 1. normal katta 10 adet büro ve 1 adet çay ocağı, 2.normal katta 11 adet büro, 3.normal katta 11 adet büro, 4.normal katta 11 adet büro, teras katta 2 adet büro olmak üzere N blokta toplam 53 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok girişi yerinde ve projesine uygun olarak zemin kat seviyesinden güney doğu cepheden sağlanmaktadır.
Not: 28.09.1998/51055 Yapı Kullanma İzni bulunmaktadır.