COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 86m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12386
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 86m2
Ada 0
Parsel 8001
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, Karanfil Sokak, No:78, Kat:1, D:6 Avcılar / İSTANBUL

Açıklama

E5 karayoluna yürüme mesafesinde, eğitim kurumlarına çok yakın, kat mülkiyetli, 2 oda salon 86.00 m2, ŞIK MİMARİLİ BİNADA ARA KAT DAİRE
Özellikler: 1.normal katta, bina girişine göre sağ tarafta yer alan, 6 bağımsız bölüm numaralı konuttur. Taşınmaz projesine göre; 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, 86 m² brüt alanlıdır. İç mekan özellikleri konusunda bilgi edinilememiştir.
Ana taşınmaz, Avcılar İlçesi'nde, 300 m² yüzölçümlü, 8001 parsel üzerinde yer almaktadır. Yapı betonarme karkas yapı tarzında ve ikiz nizam olarak inşa edilmiş olup, bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Bodrum katında 2 konut, zemin katında 2 konut, 1.normal katında 2 konut, 2. normal katında 2 konut, 3.normal katında 2 çatı arası piyesli konut olmak üzere toplam 10 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Karanfil Sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden, camlı çelik kapı ile yapılmaktadır. Bina dış cephesinde mantolama yapılmış olup, üzeri dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: E5 karayolunda, Küçükçekmece'den Beylikdüzü'ne ilerlenir ve Avcılar Kavşağı`na gelindiğinde ilk sağda konumlu olan Mimar Sinan Caddesi`ne giriş yapılır. Bu cadde üzerinde yaklaşık 150 m ilerledikten sonra sağda yer alan Karanfil Sokağa girilir. Taşınmazın yer aldığı bina bu sokak üzerinde solda yer almaktadır. Altyapı ve ulaşım sorunu olmayan bir bölge olup, orta gelir grubunun yoğunlukta olduğu bir bölgedir. Yakın çevrede Haydar Akın Anadolu Meslek Lisesi, Avcılar Mehmet Emin Horoz Anadolu Lojistik Meslek Lisesi, Şehir Beşir Balcıoğlu İlköğretim Okulu yer almaktadır. Taşınmaz E5 karayoluna yaklaşık 150 m uzaklıktadır.
Not: 25/05/2015 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.