1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Avcılar Merkez Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 104m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17758
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 104m2
Ada 0
Parsel 16931
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 38
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 15/03/1983
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkez Mahallesi Berik Sokak 2.Giriş No:27 Kat:1 Daire:3 Avcılar /İstanbul

Açıklama

Özellikler: 3 no.lu bağımsız bölüm, binanın 2 girişinde, girişe göre sağ tarafta, 1. katında, batı ve doğu cephelerinde yer almaktadır. Projesinde brüt 104 m2 dir. Projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, giriş holü ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

726,00 m2 alanlı 16931 no.lu parsel üzerinde, 1 adet ikiz nizam konut amaçlı kullanılan yapı mevcuttur. Bu yapının bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Projesine göre parsel bünyesinde kapalı otopark imkanı bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina 1. ve 2. olmak üzere iki girişlidir. Her girişteki kat sayısı eşittir. Ana yapı 1 bodrum, zemin ve 4 normal kattan ibarettir. Her girişte bodrum kat ortak mahal, zemin katta 2 adet daire ve bina girişi, diğer her katta 2 şer adet daire olmak üzere toplam 10 bağımsız bölüm mevcut olup, yapı dahilinde toplam 20 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephe kaplaması mantolama üzeri boyadır. Çatı tipi ahşap oturtma çatı üzeri kiremittir. Bina girişleri parselin batı cephesinde Berik Sokak üzerinden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul İstanbul ili, Avcılar ilçesi, Merkez Mahallesi, Berik Sokak, 2.Giriş, No: 27 adresinde kain binanın 1. kat 3 bağımsız bölüm numaralı dairesidir. Açık adres tarifi; Reşitpaşa Caddesi batı yönünde ilerlerken sol tarafta bulunan Barış Manço Kültür Merkezini geçtikten yaklaşık 400 m sonra sola Berik Sokağa dönülür. Taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde yaklaşık 200 m ileride sol tarafta yer almaktadır. Bina mesken mahallinde yer almakta olup konum olarak, E-5 Karayoluna 1 km, Reşitpaşa Caddesine 200 m mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde benzer nitelikli konut amaçlı kullanılan yapılar, Avcılar Belediyesi, Ambarlı Mezarlığı, eğitim kurumları, sağlık kurumları, park, cami gibi konut ve sosyal alanlar yer almaktadır. Toplu taşıma araçlar ile ulaşım kolaydır.

Not: 15/03/1983 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.