COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Ataşehir Yenişehir Mahallesinde 3+1 125 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12432
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 0
Parsel 5280
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul İli, Ataşehir İlçesi, Yenişehir Mahallesi, Su Sokak Ekşioğlu Sitesi Şahinbey Apt. B blok, No:17 Kat:1 D:6

Açıklama

Turgut Özal Caddesi, Tem Yan Yol yakın konumlu, ulaşımı kolay merkezi lokasyonda, ASANSÖRLÜ VE OTOPARKLI, 3 oda salon 125 m2 ARA KAT DAİRE
Özellikler:
 6 nolu bağımsız bölüm binanın 1.Katında yer almakta iken mevcut durumda bina girişi zemin kat yerine 1. Bodrum kattan verildiği için 2. Kat konumunda gözükmektedir. Daire bina girişine göre sağ tarafta bulunmaktadır. Daire: 3+1 tipte; 3 oda, salon, antre, koridor, mutfak, banyo, WC ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 125 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın balkon hacminin kısmen kapatılarak (yaklaşık 16 m2 lik kısmı) iç kullanım alanlarına katıldığı, geri kalan kısmının ise 2 adet balkon olarak kullanıldığı görülmüştür. Taşınmazın kullanım alanını değiştirmemiştir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları ahşap panel kapı ve pencereleri ısıcamlı ahşap görünümlü PVC’ dir. Oda zeminler laminant parke, duvarları saten boya, tavanlar plastik boyalı kartonpiyerlidir. Mutfak bölümünde laminant kapaklı mutfak dolabı, granit tezgâh bulunmaktadır. Ankastre set takılı değildir. Islak zeminler seramik kaplıdır. Ön cephede yer alan balkon cam ile kapatılmış arka cephede kalan balkon camlı PVC doğrama ile kapatılmıştır. Banyoda banyo dolabı, küvet, duşa kabin ve klozet bulunmaktadır. Isıtma ve sıcak su doğalgazlı kombi ile sağlanmaktadır. Mutfakta ocak için doğalgaz tesisatı mevcuttur. Salon ve mutfak radyatörleri ahşap görünümlü alüminyum, diğer hacimlerde panel radyatör takılıdır.
Gayrimenkulün yer aldığı bina 460 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas yapı tarzında 
2 bodrum+ zemin+ 3 normal kat olmak üzere toplam 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Gayrimenkulün konumlu olduğu parseldeki binanın yan parsellerdeki binalar ile birlikte Ekşioğlu Sitesi adı altında kullanılmakta olduğu ve taşınmazın konumlu olduğu binaya da B blok olarak adlandırma yapıldığı görülmüştür. Taşınmaz binanın 2.Bodrum katında: Otopark, sığınak, su deposu, çöp deposu, 1.Bodrum katında: 2 adet daire, zemin katta ana giriş ve 2 adet daire yer almakta, 1. Ve 2. Normal katlarda 2 şer adet, 3.normal katta çatı arası bağlantılı 2 adet daire olmak üzere toplam 10 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bina girişi Su Sokak cephesinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmakta iken mahalde bina girişinin aynı cepheden, 1.bodrum kat seviyesinden sağlandığı görülmüştür. Bina giriş zemini, kat holleri ve merdiven basamakları mermer yer döşemesi olup duvarları saten boyalıdır. Binanın dış kapısı demir doğama camlı kapıdır. Binanın dış cephesi boyalıdır. Isıtma sistemi doğalgaz kombilidir. Otoparklı ve asansörlüdür.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Ataşehir Migros kavşağının bulunduğu bölgede Değirmen Pastanesi Turgut Özal 
Bulvarı Üzerinden Ataşehir –Ümraniye istikametinde gidilirken Turgut Özal bulvarında 1,4 km ilerledikten sonra Dumanlı sokak yönünde sağa dönüp 90 m ilerleyip su sokak yönünde sola dönülüp 86 m ilerleyince taşınmaz sağda kalmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Adıgüzel Anaokulu, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu, Yenişehir PTT Şubesi, Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi, İnci residance, Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu, Yenişehir Hz. Ömer Camii bulunmaktadır.
Not:
09.08.2001 tarih ve 229/41 no'lu ruhsatı bulunmaktadır. Projesinde zemin katta verilen ana giriş yerinde aynı cepheden 1. Bodrum kattan verilmiştir.