1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Ataşehir Flora Rezidans'ta 60m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15826
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 2866
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 29
İskan Tarihi 28/03/2014
Ruhsat Tarihi 01/11/2006
Bulunduğu Kat 21
Bağımsız Bölüm 281

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Küçükbakkalköy Mah. Defne Sok. Rezidans Flora No: 1 / Ataşehir /İSTANBUL

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ara katta olması, tercih edilen bir bölgede konumlu olması, deprem sonrası inşa edilmiş olması, şehir merkezine yakın konumda olması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 281 numaralı bağımsız bölüm bina girişine göre üst-sol kolda konumlu olup doğu yönüne cephelidir. Salon, oda, mutfak ve banyodan oluşmaktadır. 60 m2 alana sahiptir.  Binada kapalı otopark mevcuttur.

Taşınmazın konumlu olduğu bina 4 bodrum + zemin + 29 normal kattan oluşmaktadır. Taşınmazın 4. bodrum katında sığınak ve otopark, 1., 2., 3. bodrum katlarında teknik hacimler, ortak alanlar ve otopark, zemin katında  bina girişi ve dükkân niteliğinde bağımsız bölümler, 1-29. normal katlarda her katta farklı tip ve sayıda bağımsız bölümler bulunmaktadır. Toplamda 401 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım özel araçlarla ve yaklaşık 300 m mesafedeki Kayışdağı caddesi üzerinden otobüs ve minibüslerle sağlanabilmektedir. Taşınmaz Ataşehir ilçe merkezine yaklaşık 3.5 km mesafededir. Taşınmazın yakın çevresinde ‘‘Kozyatağı Carrefour Avm ve Ataşehir Hali’’ bulunmaktadır.

Not: 01/11/2006 tarih 2006/10-41 nolu yeni yapı ruhsatı, 28/03/2014 tarih 14/197 nolu yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.