1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Ataşehir Dumankaya İkon 'da 6+1 Ofis

Bankadan 127m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17167
Metre Kare 127m2
Ada 2652
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 40
İskan Tarihi 19/08/2013
Ruhsat Tarihi 05/03/2009
Bağımsız Bölüm A blok 7
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ÖRNEK MAH. ERCÜMENT BATANAY SOK. DUMANKAYA İKON SİT. A BLOK NO:14E D:25, ATAŞEHİR/İSTANBUL

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanının bulunması, tapu niteliği konut olup, yönetim planında işyeri olarak kullanabileceğinin belirtilmiş olması, konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, deprem sonrası inşa edilmiş olması, site içerisinde bulunması, teknik altyapılarının tamamlanmış olması, taşınmazların home office olarak kulllanılabilme özelliği olması, 127 m2 kullanım alanına sahip olması, site içerisinde fitness center, Futbol ve Basketbol sahaları, kapalı, açık ve çocuk havuzunun bulunması ve rezidans hizmetleri kapsamında business lounge’tan laundry’e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetleri ve güvenlik kapsamında olması avantajıdır. 

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz, bina girişine göre sol kolda A1 Blok zemin katında konumlanmış ve kuzeybatı yönüne cephelidir. 127 m2 kullanım alanlı taşınmaz , 6 oda 1 salon, 1 mutfak ve ve ortak lavabo kullanımı vardır. Yüzme havuzu ve kapalı otoparkı vardır. Taşınmazın tapu niteliği konut olup, yönetim planında işyeri olarak kullanabileceği belirtilmiştir. 

Taşınmazın bulunduğu site A1-A2-A3 olarak 3 adet kule bloktan oluşmaktadır. Her bloğun bodrum+ zemin ve 1.normal katları A Blok olarak isimlendirilmiştir. 3 kule 12. ve 22.katlarda bulunan kat bahçeleriyle birbirine farklı bir mimari ile bağlanmıştır. 2 Blok 41 katlı, 1 blok 40 katlıdır. Toplam 1022 residance daire ve 37 adet home office daire olmak üzere 1059 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Rezidans hizmetleri kapsamında business lounge’tan laundry’e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetleri ve güvenlik kapsamındadır. Fitness center, Futbol ve Basketbol sahaları, kapalı, açık ve çocuk havuzu bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Ataşehir ilçesi, Örnek Mah. Ercüment Batanay Sokak, Dumankaya İkon Sitesi, A Blok No:14E D:7 posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık olarak D-100 Göztepe Kavşağından kuzeydoğu yönde ~290 m ilerlenir. Libadiye Caddesine sağa girilir. ~170 mt ilerlenip tekrar sağa Şht.Cahar Dudayev Caddesine girilir. ~1,1 km sonra sağa Ercüment Batanay Sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda yer almaktadır. Teknik altyapılar tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifade tamdır. Ulaşım çeşitlilik göstermekte olup belediye otobüsü ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmaz toplu taşıma araçlarının güzergah ve duraklarına yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Bölge sosyal açıdan orta-alt gelir düzeyine sahip insanların ikamet ettikleri bir yerleşim yeridir.

Not: 05/03/2009 tarihli yeni yapı ruhsatı ve 19/08/2013 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. Tapu vasfı konut olmasına rağmen işyeri kullanımına uygundur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.