COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Arnavutköy Mustafa Kemal Mahallesi Yeşilkent Sitesinde Dubleks daire

Bankadan 5 + 1 190m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12557
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 190m2
Ada 0
Parsel 1091
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm A Blok 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mustafa Kemal Mahallesi, Cihangül Sokak, No:7 Yeşilkent Sitesi A Blok D: 18 Arnavutköy/İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

"Merkez konumu ve ulaşım ile göz dolduran, depremden sonra inşa edilmiş binada kullanılan önemli avantaj, Jandarma Komutanlığı, Cemal Reşit Rey İlköğretim  Okulu, Mehmet Akif Ersoy Lisesi yakın, 5 oda salonu 190.00 m2 + ÇOK GENİŞ TERASLI DUBLEKS AVANTAJI"
Özellikler:  18 no'lu daire binanın 4. normal katında, bina girişine göre solda ön cephede bulunmaktadır. Taşınmaz projeye göre salon, 3 oda, antre, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden, çatı katı ise brüt 45 m2 kullanım burada sahip olup, 2 oda, antre, banyo hacimlerinden oluşur. 175 m2 kullanım amaçlı sahip olup, projeye göre tasarlanmıştır. Mahallinde ise mahallinde normal katı brüt 130 m2 kullanım amaçlı sahip olup, salon, 3 oda, antre, mutfak, banyo ve 2 balkon hacimlerinden, çatı katı teras dışı brüt 60 m2 kullanım amaçlı sahip olup, 2 oda, mutfak, antre, banyo ve teras hacimlerinden oluşur. Taşınmaz mahallinde toplam brüt 190 m2 kullanım için gerekli olup, yaklaşık 70 m2 açık teras altında bulunmaktadır. Taşınmazın salon ve oda hacimlerinin zeminleri laminat parke kaplı, duvarları saten boyalı, tavanları ise kartonpiyer kapılı. Islak hacimlerin zeminleri seramik kaplı, duvarları fayans kaplıdır. Mutfak dolapları ahşaptan mamül olup, tezgahı granit kaplıdır. Banyo hacminde duşa kabin, klozet ve banyo dolabı bulunmaktadır. Pvc doğramaları pvc den mamül olup, çift camlıdır. İç kapı doğramaları Amerikan kapı, daire giriş kapısı ise çelik  kapıdır. Isıtma sistemi doğal gaz yakıtlı kombili olup, daire bakımlı durumdadır.
Taşınmazın Bulunduğu bina betonarme karkas inşaat tarzında blok nizamlı Olarak 2004 Yılında İnşa Edilmiş Olan 
, A, B, C, D, bloklar olmak Üzere Toplam 4 bloklu bina bulunmaktadır. Taşınmazın içeri A Blok; 2 bodrum, zemin, 4  normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 8 katlı binadır. 2. bodrum katta sığınak ve 1 no'lu dükkana ait depo, 1.  Bodrum katta 1 no'lu dükkan, zemin katta 2,3,4,5 no'lu mekanlar ve bina girişi, 1. normal katta 6,7,8 , 9 no'lu daireler, 2. normal katta 10,11,12,13 no'lu daireler, 3. normal katta 14,15,16,17 no'lu daireler, 4. normal katta ise 19,20,21 no'lu  18 no'lu dubleks daire bulunmaktadır . Binanın dış cephesi sıva üzeri  akrilik boya kaplı, merdivenleri ise mermer kaplıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Cihangül Sokak üzerinde bulunan Yeşilkent Sitesi'nde 7 kapı no'lu A Blok'unda binanın 4. Normal katında bulunan 18 no'lu dubleks dairedir. Taşınmaza Arnavutköy'den Eski Edirne Asfaltı üzerinde ilerleyen Arnavutköy Jandarma Komutanlığı'nın sağında bulunan Eyüp Sultan Caddesi'ne girilir ve bu cadde üzerinde solda bulunan Cihangül Sokak'a girilir .Taşınmaza yakın bölgesinde Arnavutköy Jandarma Komutanlığı, Cemal Reşit Rey İlköğretim Okulu, Mehmet Akif Ersoy Lisesi bulunmaktadır. Taşınmaza yürüme mesafesi üzerinde bulunan Eski Edirne Asfaltı üzerinden otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşım içindir. Ayrıca özel araçlar ile ulaşım içindir.
Not:26.03.2004 Tarihli Yapı ruhsatı bulunmaktadır.