COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi'nde 2+1 113 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 113m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17143
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 113m2
Ada 0
Parsel 393
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 05.12.2006
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Arnavutköy Merkez Mahallesi, Gaziosmanpaşa Caddesi, Ayışıl sokak, Huzur Aile Apt. No:9 Kat:3 Daire:13 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL

Uzman Görüşü

"İlçe merkezinde; Arnavutköy İlkokulu, Avrupa Hospital, Avlu 34 Alışveriş Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Arnavutköy Devlet Hastanesi'ne yakın konumda, deprem sonrası yapılmış binada, 2 oda salon çift balkonlu Brüt 113.00 m2 ARKA CEPHE SON KAT DAİRE" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3. normal katta, bina girişine göre sağ arka cephede yer alan 13 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre; 2 adet oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 113 m2 alana sahiptir.

Taşınmazın yer aldığı bina, Arnavutköy ilçesinde bulunan 555.00 m2 yüzölçümlü 393 parsel üzerine yer almaktadır. Bina betonarme karkas yapı tarzda ve 3/B yapı grubunda bitişik nizamda inşa edilmiştir. Arnavutköy Tapu Müdürlüğü arşivinde incelenen 01.03.2007 tarih ve 2007/01 sayılı kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bina; Bodrum kat + Zemin kat + 4 Normal kat ve çatı arası piyesinden ibaret toplam 7 katlıdır. Binanın Bodrum katında; sığınak ve 1 no’lu dükkana ait depo alanı, Zemin katında; 1 no’lu depolu dükkan, normal katların her birinde 4’er adet daire, 4. Normal katında 4 adet çatı arası piyesli daire olmak üzere, binada toplam 17 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden, Ayşıl Sokak üzerinden cam giydirmeli demir kapı ile yapılmaktadır. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi, sıva üzeri dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Arnavutköy Merkez Mahallesi, Gaziosmanpaşa Caddesi, Ayşıl Sokak, Huzur Aile Apartmanı, No:9, Kat:3, Daire:13 açık adresinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yere gidebilmek için; TEM otoyolu üzerinde İstanbul istikametinden Edirne istikametine doğru ilerlerken Gaziosmanpaşa mevkiinde yer alan Metris Kavşağı'ndan sağa dönülüp, Eski Edirne Asfaltı Caddesi girilir. Bu cadde üzerinde Arnavutköy yönüne doğru 15 km ilerlenir ve yol üzerinde yer alan Arnavutköy Devlet Hastanesi'ni geçtikten 450m sonra sağ yöne Gaziosmanpaşa Caddesi'ne dönülür. Bu cadde üzerinde 50m ilerledikten sonra ilk sola taşınmazın bulunduğu Ayşıl Sokağına girilir. Taşınmaz Ayşıl Sokak üzerinde 330m ilerledikten sonra sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge altyapı ve ulaşım problemi olmayan, yoğunluklu olarak orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği konut bölgesidir. Taşınmazın çevresinde genellikle ayrık ve bitişik nizamlı inşa edilmiş, zemin katları dükkan, normal katları daire olarak kullanılan 4­5 katlı binalar yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Arnavutköy İlkokulu, Avrupa Hospital, Avlu 34 Alışveriş Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Arnavutköy Devlet Hastanesi yer almaktadır. Taşınmaz TEM otoyoluna 15 km kuş uçuşu mesafe uzaklığındadır. Taşınmaza ulaşım Arnavutköy üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile veya özel araçlarla rahatlıkla sağlanmaktadır.

Not: 05.12.2006 tarih, 2006/306 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.