COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Arnavutköy Boğazköy İstiklal Mahallesi'nde 2+1 46 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 46m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16957
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 46m2
Ada 4778
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Boğazköy İstiklal Mah.Zeycan Sok. No:9 Kat:Zemin Daire:1 Arnavutköy/İstanbul

Açıklama

Özellikler :  1 nolu bağımsız bölüm zemin katta konumludur.  Taşınmaz 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Mevcut alanı 46 m2 dir.

Ana gayrimenkul 234m2 alanlı "ARSA" vasıflı 4778 ada 13 parsel üzerinde kurulu binadır. Taşınmazın bulunduğu bina; bodrum, zemin, 3 normal ver çatı katı olmaz üzere toplamda 6 katlıdır. Binanın bodrum katında zemin katta yer alan 1 adet meskenin ters dubleks alanı, zemin katta 1 adet ters dubleks mesken, 1 adet mesken, 1 adet dükkan, 1. ve 2. katlarında 2şer adet mesken, 3.normal katında 2 adet dubleks mesken olmak üzere  toplamda 9 adet  bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin katta yer almaktadır. Bina giriş kapısı çelik kapıdır. Dış cephesi montolama kaplı olup yüzeyi dış cephe boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Tarif olarak; Eski Edirne Asfaltı Caddesi istikametinde kuzeybatı yönde ilerlenir. 30 Ağustos Caddesi istikametinde sağa dönülür. Zeycan Sokak yönünde sola dönülür. Taşınmazın konumlandığı bina bu sokak üzerinde  sol kolda yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.