0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Isparta Senirkent Onaltı Haziran Mahallesi'nde 4714 m2 Bağ (1061)

Bankadan 4714m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15585
Metre Kare:
4714m2
Ada:
154
Parsel:
473
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Onaltıhaziran Mah. Hacıilyasalıcı Mevkii 154 ada 473 parsel Senirkent Isparta

Uzman Görüşü

Taşınmazın sulu tarım bölgesinde konumlu olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Isparta İli, Senirkent İlçesi, Onaltıhaziran Mahallesi, Hacıilyasalıcı Mevkii, sınırları içinde yer alan; 154 ada 473 parsel sayılı 4714,00 m2 yüzölçümlü Bağ vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaz düz topografik yapıya ve düzgün olmayan geometrik şekle sahiptir. Taşınmaz tüm cephelerinden komşu parseller ile çevrili olup, kadastro yoluna cepheleri bulunmamaktadır. 154 ada 311 parsel üzerinde ~6 adet meyve ağaçları ve gövdesi kesilmiş ağaç kökleri, 154 ada 473 parsel üzerinde bla sayıda ceviz ve badem ağacı,~20 adet meyve ağacı ve ~20 adet üzüm bağı görülmüş olup sulaması kapalı devre sulama sisteminden karşılanmaktadır.

Taşınmaz ilçe merkezinin kuş uçuşu yaklaşık 4,5 -km kuzeydoğusunda konumludur. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile arazi yolundan sağlanmaktadır. Konu mülklerin bulunduğu bölgede tarımsal nitelikli araziler, asfalt üzeri soğuk hava depoları bulunmaktadır. Taşınmazın mahallinde sınırlarını belirleyici bir unsur bulunmayıp, mahallerinde lihkap tarafından yerinde sınırlarının ölçümü, gerekmektedir.

Not: Taşınmaz Büyükova Koruma Alanı'nında kalmaktadır. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.