COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Isparta Senirkent Büyükkabaca Sultansüleyman Mahallesi'nde 3317 m2 Tarla (1065)

Bankadan 3317m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15586
Metre Kare 3317m2
Ada 440
Parsel 60
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Büyükkabaca Sultansüleyman Mah. Danalık mevki 440 ada 60 parsel Senirkent Isparta

Açıklama

Özellikler: 440 ada 60 parsel; yaklaşık dikdörtgen geometrik forma sahip olmakla beraber kuzeybatı-güneydoğu yönde ~42 m derinliği; kuzeydoğu-güneybatı yönde ~86,1 m genişliği bulunmaktadır.  440 ada 60 parsel numaralı, 3.317,67 m² yüz ölçümlü, tarla; Danalık mevkiinde, yerleşim merkezine kuş uçuşu 2,5 km uzaklıktadır. Verimli toprak yapısına sahip tarla üzerinde 15 yaşlarında geçkin yaklaşık 90 adet şeftali ağacı bulunmaktadır. Kapalı devre sulama sistemi ile damlama sulama yapılan taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Dikdörtgen geometride, düz bir topoğrafik yapıdadır. Hali hazırda şeftali hasadı tamamlanmamış durumdadır. 15 yaşlarında yaklaşık 90 adet şeftali ağacı bulunmaktadır. Parsel içerisinde yapılaşma bulunmamaktadır. Parsel düz bir bölgede yer almaktadır. Taşınmaza ait su kaynağı bulunmamaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.

Ulaşım: Büyükkabaca Beldesi Sultansüleyman Mahallesi, Danalık Mevkiinde konumlu olan 440 ada 60 parsel; Büyükkabaca Beldesi merkezine kuşuçuşu ~ 2,6 km mesafede, beldenin batısında konumludur. Taşınmaz üzerinde çoğunlukla şeftali olmak üzere çeşitli meyve ağaçları bulunmaktadır. Halihazırda yaklaşık 90 adet yetişmiş ve verime ulaşmış durumda olan şeftali ağaçları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım komşu parsellerin sınırlar çizgilerinden açılmış mevcut yollar vasıtası ile yapılabilmekte, yasal durumda taşınmazın ulaşım imkanı kötü durumdadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.