Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Isparta Merkez'de Şehir Merkezine Yakın Tarla ve Yol

Şirketten 9716m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22101
Metre Kare:
9716m2
Ada:
0
Parsel:
2605
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Büyük Hacılar Köyü, Tekke Mevkii, 2605 ve 2606 Parseller Merkez/ISPARTA

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar Isparta ili, Merkez ilçesi, Büyük Hacılar Mahallesi, 2605 ve 2606 parselde konumludur.

2605 parselde kayıtlı, 9.480,80 m2 alanlı, Tarla vasıflı gayrimenkul geometrik olarak tanımlı bir forma sahip değildir. Taşınmaz batıda Davraz Kayak Merkezi Yolu'na cephelidir. Parsel üzerinde 20 adet yetişkin ancak bakımsız meyve ağacı bulunmaktadır.

2606 parsel geometrik olarak dikdörtgene benzer bir forma sahip olmakla birlikte, 235,20 m2 alanlı ve Yol vasıflıdır. Taşınmaz güneyde Davraz Kayak Merkezi Yolu'na cephelidir. Üzerinde ekili/dikili tarımsal ürün bulunmaktadır.

Taşınmazlar  topografik olarak düz bir yapıya sahip olmakla birlikte sulama imkanı bulunmaktadır. Taşınmazların yakın çevresinde genellikle sulu tarım yapılmakta ve yakın çevresinde yer alan kadastro yolları kullanılabilir durumdadır. Taşınmazların üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Not: Taşınmazlar üzerinde 2942 Sayılı Kamulaştırma Kanunu'nun 7. maddesine göre belirtme beyanı bulunmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.