0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Isparta Atabey Pembeli Mahallesi'nde 10 Dönüm Tarla

Şirketten 10180m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19379
Metre Kare:
10180m2
Ada:
115
Parsel:
120
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Pembeli Köyü, Aktaş Mevkii, 115 ada 120 parsel Atabey/ISPARTA

Açıklama

PEMBELİ KÖYÜ'NDE YOLA CEPHELİ 10 DÖNÜM SULAMA İMKANI BULUNAN TARLA 

Özellikler:
Söz konusu taşınmaz 115 Ada 120 Parsel; geometrik olarak amorf yapıda olmakla birlikte, 10.180,04 m2 alana sahip ve Tarla vasıflı, kuzey yönünde kadastral yola, doğuda aynı ada 173, 175 ve 176 parsellere, güneyde aynı ada 123 parsele, batıda aynı ada 118, 119 ve 121 parsellere cephelidir. Taşınmazın üzerinde hububat ekili durumdadır. Topoğrafik olarak düz arazi yapısına sahip taşınmazın yakın çevresinde yer alan kadastro yolları kullanılabilir durumdadır. Taşınmaz için sulama imkanı bulunmakla birlikte parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır.  Antalya-Burdur-Isparta Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planında taşınmaz sulak tarım alanında yer almaktadır.

Gayrimenkule ulaşım için Pembeli Köyü girişinin bulunduğu asfalt yoldan kuzeybatı yönünde yaklaşık 150 m ilerlenerek sol kolda rapor konusu taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım sağlanmış olur.  Mevcutta çevresinde yapılaşma ve altyapı tamamlanmamış durumdadır. 

Not: Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.