1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İskenderun Ziya Gökalp Caddesi Seküçoğlu İşhanı'nda İskanlı 29 m2 Ofis

Bankadan 29m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14826
Metre Kare 29m2
Ada 0
Parsel 1784
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 44
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 20/02/1979
Ruhsat Tarihi 07/09/1976
Bağımsız Bölüm 56
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hatay ili, İskenderun ilçesi, Yenişehir Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, Seküçoğlu İşhanı, No:8, K:4, D:56

Uzman Görüşü

 Ziya Gökalp Caddesi üzerinde konumlu, toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı çok pratik, şehir merkezinde 29 m2 ofis; ulaşım kolay ve çeşitli olması, altyapı çalışmalarının tamamlanmış olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellik: Ana gayrimenkul Hatay ili, İskenderun ilçesi, 2. Mıntıka Mahallesi sınırlarında bulunan 1784 parsel numaralı parsel üzerinde bitişik nizamda, 3/B yapı sınıfında, tek bloklu Z+5 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz ulaşım sorunu olmayan bölgede konumludur. Geometrik olarak şekilsiz, topoğrafik olarak düz bir yapıdadır. Onaylı mimari projesine göre ve yerinde zemin kat + 5 normal kattan oluşmaktadır. zemin katında 11 adet işyeri, 3 adet bina girişi, 1.,2.,3.,4.,5. katlarında her katta 12 şer adet yazıhane bulunmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi sıvalı ve boyalı durumdadır. Ana taşınmaz bina girişler, kuzey, doğu ve batı cephedendir. 56 bağımsız bölüm nolu yazıhane onaylı mimari projesine göre 4. Katta ve doğu cephede yer almakta olup 29 m2 alanlıdır. Taşınmazların iç özellikleri aynı olup, iç hacimlerde zemin kaplamaları seramik, duvarları plastik boyalı, ıslak hacimlerde yer ve duvar döşemeleri seramik kaplıdır. Mutfak dolapları suntalamdır. İç kapıları prespaneli dış cephe doğramaları alüminyum doğramadır. 

 Ulaşım: Hatay İli, İskenderun İlçesi, Yenişehir Mahallesi, Ziyapaşa Caddesi, Seküçoğlu İşhanı, No: 8, İşyeri No: 56 adresinde bulunmaktadır. Ulaşım tarifi olarak, bölgenin ana arterlerinden olan Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde batı yönünde ilerlerken sol tarafta bulunan, Ziyapaşa Caddesine dönülür. Güney yönünde 85 mt ilerledikten sonra taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz şehir merkezinde olup, birçok resmi kurum ve kuruluşların arasında yer almaktadır. 

 Not: 07/09/1976 tarih ve 8/9­358 numaralı yeni yapı ruhsat belgesi bulunmaktadır. 20/02/1979 tarih ve 358 numaralı kısmı yapı kullanma izin belgesi(iskanlı) bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı YAZIHANE'dir ve 2. Mıntıka Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmaz  Koruma bölgesinde olduğundan, tadilat ve inşaai faaliyet için Adana Anıtlar Kurulundan onay yazısı alınmalıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.