1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Hatay Samandağ Çiğdede Mahallesi'nde 170 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17902
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 0
Parsel 3058
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 10.07.1994
Ruhsat Tarihi 22.04.1992
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiğdede Mahallesi, Sivas Şehitleri Caddesi, Derintepe Apt. No:121 kat:1 daire:2 ve kat:1 daire:3 SAMANDAĞ / HATAY

Uzman Görüşü

Samandağ ilçe merkezine yakın konumda, Sivas Şehitleri Caddesi üzerinde İSKANLI BİNADA, brüt 170 m2 ARA KAT DAİRE olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 3 Nolu bağımsız bölüm, KONUT vasıflı olup, projesine göre 1.katta, bina girişine göre sağ tarafta, Sivas Şehitleri Caddesi üzerinden binaya bakınca ön tarafta yer almaktadır. Taşınmazın tek yöne doğu yönüne cephesi bulunmaktadır, mimari projesine göre brüt 170m2 alanlı olup salon, 3 oda, mutfak, antre­hol, banyo, wc ve 3 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul, 481,20 m2 yüz ölçümlü (3058 parsel) arsa üzerine, bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, III/B yapı sınıfında, zemin + 4 normal katlı olarak projelendirilmiş olup projesine kısmen aykırı olarak inşa edilmiştir. Mahallinde arka cepheden bakıldığından binada fazladan 1 kat inşa edildiği görülmüştür. Onaylı mimari projesine göre binanın zemin katında; 3 adet dükkan ve 1 adet daire, 1.katında 2 adet daire, 2.katında 2 adet daire, 3.katında 2 adet daire, 4.katında 2 adet daire olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün ön cephesi doğu yönüne Sivas Şehitleri Caddesine cephelidir. Bina girişi projesine uygun şekilde güney yönden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile kaplı olan binanın demir doğrama giriş kapısı bulunmaktadır. Bina yaklaşık 26 yıllık olup bağımsız bölümlerinin ısınması sobalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz Hatay İli, Samandağ İlçesi, Çiğdede Mahallesi, Sivas Şehitleri Caddesi, Derintepe Apt. No:121 Kat:1 DA:2 ve DA:3 posta adresinde yer almaktadırlar. Adresin açık tarifi ise; Samandağ Hükümet Konağının önünden Sivas Şehitleri Caddesi üzerinde batı yönünde yaklaşık 520m. ilerledikten sonra hemen sol tarafta yer alan değerlemesi yapılan taşınmazların bulunduğu ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmaza ulaşım, Sivas Şehitleri Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Konu taşınmazın çevresi hem ticari hem konut fonksiyonlu olarak gelişmiş olup cadde üzerinde zemini ticari üzeri mesken amaçlı kullanılan 3­4­5 katlı binalar bulunmaktadır. Bölge, sosyoekonomik açıdan orta düzey gelir grubuna hitap eden bölgedir. Bölgede, teknik alt yapı ve belediye hizmetleri kısmen mevcuttur.

Not: 22.04.1992 tarih ve cilt:2 sayfa13 numaralı Yeni Yapı Ruhsatı ve 10.07.1994 tarih ve 30/48/48 numaralı Yapı Kullanma İzin (iskan)Belgesi bulunmaktadır. 2665 Sayılı Kanun 28. Maddesi Gereği yabancılara satışı yasaktır. 3402 Sayılı Kanun Kadastro uygulaması şerhi vardır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.