1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Hatay Reyhanlı Yeni Mahallesi'nde 4+1 İskanlı Dubleks Mesken

Bankadan 4 + 1 198m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14947
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 198m2
Ada 0
Parsel 8168
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 10/09/2015
Ruhsat Tarihi 01/09/2014
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Görüşü

TOKİ İstiklal Orta Okulu, Reyhanlı Kaymakamlığı, ve Reyhanlı Tapu Müdürlüğüne çok yakın konumda, Şehit Cüneyt Güder Caddesi üzerinden ulaşımı rahat, bina dış yüzeyi dış cephe izolasyonlu, iskanlı, 4 oda 1 salon 198 m2 son kat dubleks; alt yapı hizmetlerinden faydalanması, ulaşım imkanının iyi olması, ilçe merkezine yakın konumda olması, iskan belgesinin alınmış olması avantajlarına sahiptir.

  

Açıklama

Özellikler:  40/831 arsa paylı, 15 nolu bağımsız bölüm projesine göre toplam brüt 150 m² alana sahiptir. Taşınmazın 3. normal katı ile çatı katı ayrılmış, çatı katı normal kat şeklinde inşa edilmiş ve 3. normal kata ait yasal alanın bitişiğindeki 11 nolu b.b.'ye dahil edilmiştir. Bu tespitler 3. normal katta 2 adet yan yana daire giriş kapısı olması gerekirken mahallinde tek bir daire giriş kapısı olduğundan tespit edilmiştir. Çatı katında da proje dışı çatı eğimi alanı mahallinde kapatılarak taşınmaza dahil edilmiş olup normal katlardaki daireler ile aynı iç mimaride inşa edildiği düşünülmektedir. Mahallinde 48 m2 çatı katında alan ilavesi olduğu tespit edilmiştir. Mevcutta 198 m2 'dir.

Binanın dış cephesi, dış cephe boyası ile boyalı ve fuga ile kaplıdır. Bina giriş kapısı demir ferfoje doğramadan meydana gelmiş olup giriş zemini, kat sahanlıkları seramik, merdiven basamakları mermer ile kaplıdır. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır.

 Ulaşım: Gayrimenkul, Hatay İli, Reyhanlı İlçesi, Yeni Mahallesi, 114. Sokak, üzerinde yer alan No:45' de konumlu bina dahilinde 3. kat+Çatı arapiyesi katında konumlu 15 nolu b.b. taşınmazdır. Söz konusu taşınmaza ulaşım için ; Toki İstiklal Ortaokulunun önünden kuzey istikametinde 255 mt. ilerlenir sola dönülür ve 115 mt. ileride sol kol üzerinde konumlu bina ana taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım toplu tasıma araçları ve özel araçlar ile rahatlıkla sağlanabilmektedir.

 Not: 01/09/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 10/09/2015 tarih ve 2015/66lge numaralı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı dubleks meskendir. Taşınmaz içinde yaşayanlar tarafından bölünmüş olup, alt ve üst kat ayrı olarak kullanılmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.