COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Reyhanlı Gültepe Mahallesinde 3+1 186 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 186m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14766
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 186m2
Ada 0
Parsel 3510
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gültepe Mah., 416.Sok, No:2, K:1, Reyhanlı/HATAY

Açıklama

Osman Bahadırlı Caddesi ile 416.Sokağın kesiştiği köşe parselde konumlu, Devlet Hastanesi ve Yunus Emre İlk Öğretim Okulu yakın konumlu, 4 YILLIK BİNADA, 3 oda salon kiler ve 3 balkonlu 186 m2 1.KAT DAİRE

Özellikler: 12 nolu bağımsız bölüm, 1.normal katta ve bina girişine göre sağ arka ve yan cephede konumludur. TKGM Portal Sisteminde onaylı kat irtifakı esas projesine göre 180 m2 yapı inşaat alanlı olup 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, banyo, wc ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın yerindeki durumda konsollardan çıkma yapılarak 6 m2 alan fazlalığı sağlandığı belirtilmiştir. Taşınmaz yasal 180 m2 yapı inşaat alanlıyken mevcutta 186 m2 yapı inşaat alanına sahip olmuştur. 

Taşınmaz, 1. katta yer almaktadır. Ana taşınmaz zemin kat + 1 normal kattan oluşmaktadır. Konu taşınmazın konumlu olduğu binanın girişi zemin kattan binanın güney cephesinden sağlanmaktadır. Bina ana kapısı demir doğramadır. Taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre binanın: zemin katında 11 adet dükkan, sığınak ve bina girişi, 1.normal katında 4 adet mesken olmak üzere toplam 15 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi, dış cephe boyası ile boyalı durumdadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Reyhanlı İlçesi Tapuda İrtah mahallesi Mahalde ise Gültepe mahallesinde konumludur. Taşınmaza ulaşım, bölgenin röper noktalarından biri olan Pınarbaşı Gölü'nün doğusunda konumlu 393.sokak üzerinden kuzey istikametinde yaklaşık olarak 550 m ilerlenip 416. Sokak ile kesişiminde sağ tarafta konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.