0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Reyhanlı Cumhuriyet Mahallesi'nde İskanlı 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 81m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14517
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
81m2
Ada:
0
Parsel:
1826
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
16/06/2008
Ruhsat Tarihi:
12/06/1985
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, Sait Palin Caddesi, No: 43/3, Reyhanlı / Hatay

Uzman Görüşü

Merkezi konumlu, Sait Palin Caddesinde 300 metre kadar sonra solda 245. sokak köşesinde, kısa mesafede Reyhanlı Belediyesi bulunan, 81 m2 iskanlı son kat daire; merkeze yakın konumlu olması ve belediye altyapı hizmetlerinden faydalanması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Binanın 2. normal katında bina girişine göre sağda binanın kuzey kanadında yer alan dairenin kuzey­doğu­ batı cepheleri açıktır. Projesine göre 2 oda, 1 salon, mutfak, banyo, WC ve 1 balkondan oluşmaktadır. Dairenin giriş kapısı tahrip olmuş halde çelik kapı, iç kapılar kontrplak tablalı yağlı boya kapı, pencereler PVC doğramadır. Zeminler seramik döşeli, duvarlar plastik boyalıdır. Islak hacimler fayans kaplı olup vitrifiyeler kısmen mevcut kısmen kullanılmaz haldedir. Mutfak dolabı sunta kapaklı suni mermer tezgahlıdır. Dairenin tadilata ihtiyacı vardır.

Ana gayrimenkul, 249 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olan betonarme yapı tarzında ayrık nizam tek bloktan oluşan binadır. Binanın zemin katında 1, 2, 3, ­4, ­5, ­6 BB numaralı dükkanlar, 1. normal katında 7­ ve 8 BB numaralı daireler, 2. normal katında 9 ve ­10 BB numaralı daireler olmak üzere binada toplam 10 BB mevcuttur. Binanın dış cephesi plastik dış cephe boyalıdır. Binaya giriş zemin kattan ve doğu yönünden olup giriş kapısı demir doğramadır.

Güneybatısında Reyhanlı Belediyesi, 250 metre mesafede Reyhanlı Kapalı Ceza Evi bulunmaktadır. Taşınmaz merkezi konumludur.

Ulaşım: Taşınmaz; Hatay ili Reyhanlı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Sait Palin Caddesi No: 43 posta adresinde konumlu olup, Reyhanlı ilçesi ana arterlerinden olan Atatürk Caddesi üzerinde kuzey istikametine ilerlerken Reyhanlı Belediyesini geçtikten yaklaşık 200 metre kadar sonra sağa dönen Sait Palin Caddesinde 300 metre kadar sonra solda 245.Sokak köşesinde yer almaktadır. 

Not: Taşınmazın 12/06/1985 tarihli yapı ruhsatı ve 16/06/2008 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.