1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Hatay Merkez Saraykent Mahallesi'nde 108 m2 Depolu İşyeri

Bankadan 108m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17058
Metre Kare 108m2
Ada 0
Parsel 3603
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Saraykent Mah. Şükrü Balcı Cad. No:188/C Bodrum+Zemin+Asma Kat Antakya/Hatay

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz mimari projesi itibari le toplam 108 m2 alanlı olup ayrıca 6 m2 alanlı üstü açık terası vardır. Bodrum Kat: Planı 37 m2 alanlı depodan ibarettir. Taşınmazın tapu vasfı asma katlı + depolu işyeri'dir. Zemin kat ve bodrum katta konumludur.

Rapora konu taşınmazın bulunduğu bina, betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizam, bodrum+zemin+asma kat+4 normal kat+çatı arapiyesli olarak inşa edilmiştir. Binada projesine göre? bodrum katta sığınak/otopark, müşterek depo, 13-14-15-16 bb. nolu dükkânlara at depolar, zemin katta 13-14-15-16 bb. asma katlı dükkânlar, 1.normal katta 1-2-3 bb.nolu daireler, 2.nomal katta 4-5-6 bb.nolu daireler, 3.nomal katta 7-8-9 bb.nolu daireler, 4.normal kat+çatı arapiyesinde 10-11-12 bb.nolu dubleks daireler olmak üzere toplam 16 adet bağımsız bölüm vardır. Girişi kuzey cepheden olan binanın dış yüzeyi, dış cephe boyalıdır. Giriş kapısı ferforje demirdir. Giriş zemini, sahanlıklar ve merdiven basamaklan mermerdir. Giriş duvarları -1 metre mermer kaplı, diğer kısımları plastik boyalıdır. Bina yaklaşık 5 yılıktır.  

Ulaşım: Hatay, Antakya ilçesi, Saraykent Mahallesi'ndedir. Tarif olarak, Muammer Örgen Alanından Fatih Caddesi'ne girir ve yaklaşık 300 metre sonra sağa Rüstem Tümer Caddesi'ne dönülür. Rüstem Tümer Caddesi'nin bitiminden caddenin devamı olan Şükrü Balcı Caddesi üzerinden devam edilir. Yolun solunda AVM geçildikten sonraki kavşaktan aynı istikamette devam edilir. Rapora konu taşınmaz yolun solunda bulunan Yeni Otogar geçildikten yaklaşık 450 metre sonra yolun sağında konumlu 3603 nolu parsel üzerine İnşa edilmiş 188 kapı numaralı apartmandadır. Bölgedeki yapılaşma 4-7 katli apartman tipli konut şeklindedir. Yakın çevresinde Meteoroloji Müdürlüğü, DSI Binası, Yeni Otogar, AVM, Adliye Sarayı ve TOKİ Konutları vardır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup toplu taşıma araçları ile ulaşımı mümkündür. Taşınmazın cepheli olduğu 258. Sokak'ın araç ve yaya trafiği azdır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.