COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Kırıkhan Cumhuriyet Mahallesinde 133 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 133m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11505
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 133m2
Ada 0
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm A Blok 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

CUMHURĠYET Mah. GÜVEN Sok. TUBA SĠTESĠ Sit. A BLOK Apt. No: 5 / 14 KIRIKHAN / HATAY

Açıklama

Ulaşım: Hatay İli Kırıkhan İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Güven Sokak Tuba Sitesi A blok Apartmanı No: 5 /14 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşabilmek; Eski Kırıkhan Hastanesi önünden geçen İnönü Bulvarı üzerinden doğu istikametinde yaklaşık 310 m ilerlenilip sağ 10 m iç kısımında konumlu Tuba Sitesine ulaşılır. Taşınmaz bu site içerisinde A blokta 6. katta konumludur. Taşınmaza ulaşım imkanları müsaittir. Taşınmazın bulunduğu bölgede İnönü Bulvarı ana arter niteliğinde olup toplu ulaşım araçları bu güzergahlardan geçmektedir.

Özellikler:  Taşınmaz zemin kattan güneybatı yönünden yapılan bina girişine göre sol ön, arka ve yan tarafta altıncı katta yer alan kuzey-doğu ve batı cepheli meskendir. Taşınmaz mahalen 133 m2 kullanım alanlı olup, salon, mutfak, banyo, antre, hol, oturma odası, 2 adet yatak odası, ve 2 balkon alanlarından oluşmaktadır. Ana giriş kapısı ahşap kapıdır. Taşınmazın iç mekanında salon ve odalarda fayans duvarlar bakımsız durumda, banyo ve ıslak hacimlerde fayans kaplı olup mutfak alanında yerler seramik fayans olup mutfak tezgahı mevcuttur. Mutfak dolapları bulunmamaktadır. İç ve dış kapılar mevcut olup ahşap üründür. Taşınmaz genel itibariyle oldukça bakımsız durumdadır. 

Taşınmazın bulunduğu bina IIIA yapı sınıfında, 2467.00 m² alanlı 16 parsel üzerinde ÜÇ adet blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz A blok betonarme karkas inşaat tarzında, ayrık nizamda zemin + 7 normal kat şeklinde toplam 8 kat olarak inşa edilmiştir. Ana gayrimekul girişi güneybatı cephesinden sağlanmaktadır. Binanın zemin katında; bina girişi, 2 adet mesken diğer normal katlarda her katta ikişer adet daire olacak şekilde binada toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve eski tip karo ile kaplı olup basamakları döküm mozaik , giriş bölümünde duvarları duvar boyası ile boyalıdır. Asansörü bulunmakta olup binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı, bina giriş kapısı demir camlı malzemeden imaldir. Taşınmazın ısınma şekli sobalıdır.

Not:  11.03.1994 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.