0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Kırıkhan Bozhüyük Köyü'nde Hisseli Tarla

Şirketten 3750m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19769
Metre Kare:
3750m2
Ada:
0
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bozhüyük Mahallesi 9 Parsel Kırıkhan/Hatay

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Hatay İli, Kırıkhan İlçesi, Bozhüyük Mahallesi, 9 parselde konumlu 30.000,00 m2 yüzölçümlü “Tarla” vasfında olan taşınmazdır. Parsel güneybatı yönden yaklaşık 295 m kadastro yoluna cephelidir. Parselin kuzeybatı ucunda yaklaşık 130 adet yetişkin zeytin ağacı bulunduğu gözlemlenmiştir. Geometrik olarak yamuk forma sahip olup, topografik olarak düz bir yapıdadır. 
Ulaşım : Taşınmaza ulaşmak için Kamışlar Mahalle merkezinden güney istikametine doğru devam ederken yaklaşık 640 mt sonra sağa kuzeybatı istikametine döndükten yaklaşık 550 mt sonra sağda konumlu değerlemeye konu taşınmaza ulaşılır. 
Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/8'dir. Hisseye düşen 3.750 m2'dir.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.