COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay İskenderun Yılmazlar İşhanı'ında Ofis

Bankadan 77m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14471
Metre Kare 77m2
Ada 0
Parsel 1964
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 21
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 21/08/2001
Ruhsat Tarihi 08/10/1999
Bağımsız Bölüm 44
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hatay İli, İskenderun İlçesi, Çay Mahallesi, 47 Sokak, Yılmazlar İşhanı No:17, 4. kat, Daire:26

Açıklama

Özellikler: Ticari faaliyetin yoğun olduğu bölgede, Ulucami caddesi üzerinden ulaşım imkanları çok iyi, PRESTİJLİ İŞ HANINDA 77.00 m2 ofis fırsatı. 44 bağımsız bölüm numaralı mesken; 4. normal katta, fiilen binanın kuzey cephesinde, bina girişine göre sağ tarafta, asansörle 4. Normal kata çıkışa göre hemen karşı tarafta yer almaktadır. Konu taşınmaz İskenderun Tapu Sicil Müdürlüğünde incelenen kat irtifakına esas olan mimari projesine göre 77 m2 alanlı olup 1 oda, salon, mutfak, antre­hol, banyo ile wc ­lvb hacimlerinden oluşmaktadır. Bankanın isteği üzerine taşınmazın ekspertiz işlemi iç hacimleri görülmeden dışarıdan yapılmıştır. Taşınmaz tapu kayıtlarında ve mimari projesine mesken vasıflı olup binanın tamamının ofis olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Ulaşım: Hatay ili, İskenderun ilçesi, Çay Mahallesi, Ulucami Caddesi, 47. Sokak, Yılmazlar İş Merkezi, No:17, K:4, DA: 26( 44 Nolu BB ) adresinde yer almaktadır. Adresin açık tarifi ise; İskenderun şehir merkezi PAC meydanı ile bağlantılı Prof. Muammer Aksoy Caddesi üzerinde Adana yönünde yaklaşık 300m ilerleyince sol tarafta bulunan Ulucami Caddesine ulaşılır. Cadde üzerinde yaklaşık 550m ilerleyince hemen sağ tarafta 47. Sokak ile Ulucami Caddesinin kesiştiği köşe başında yer alan, değerlemesi yapılan taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkule ulaşılır. Ulaşım, yakın konumdan geçen toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. 

Not: Taşınmazın tapu vasfı DAİRE'dir. Ofis olarak kullanılmaktadır. Tarihi:08/10/1999 ­ yeni yapı ruhsatı ve Tarihi:03/08/2011  tadilat yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaza ait 21/08/2001 tarih, 4/16 nolu yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kayıtlarında 1.Mıntıka Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.