COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Dörtyol Kışlalar Mahallesi'nde 248 m2 İskanlı Depolu Dükkan

Bankadan 248m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15045
Metre Kare 248m2
Ada 134
Parsel 175
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 09/05/2016
Ruhsat Tarihi 24/12/2014
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kışlalar Mahallesi Talay sokak Gökçe Apt. No:8B Dörtyol/HATAY

Açıklama

 Kaymakamlık Binası , Dörtyol Belediyesi, Hükümet Konağı, Adliye Sarayı ve Askeri Kışla yakın ÇOK MERKEZİ KONUMDA, Yol cephesi geniş, cephesi alüminyum vitrinli camekan, YENİ BİNDA 248 m2 İŞ YERİ

Özellikler: 10 bağımsız bölüm numaralı asma katlı dükkan, binanın bodrum+ zemin+ asma katında ve bina girişine göre sağ cephede konumlu dükkandır. Taşınmaz üç katta toplam yaklaşık 248 m2 dir. BODRUM KAT: Onaylı mimari projesine göre 13,08 m en, 7,45 m derinlik, 2,70 m tavan yüksekliği ile tek hacimde yaklaşık 105,00 m2 brüt alanlı planlanmıştır. ZEMİN KAT: Onaylı mimari projesine göre 13,66 m en, 7,61 m derinlik, 2,70 m tavan yüksekliği ile tek hacimde yaklaşık brüt 108,00 m2 kapalı alan ve 26,00 m2 teras alanlıdır. ASMA KAT: Onaylı mimari projesine göre 9,03 m en, 2,66 m derinlik, 2,70 m tavan yüksekliği ile tek hacimde yaklaşık 35,00 m2 brüt alanlı planlanmıştır. Taşınmazda cam vitrin ve dükkan girişi alüminyum çerçeveli cam kapı mevcuttur. 

Bina girişi zemin katın doğu cephesinden olup, giriş kapısı demir doğrama olup, girişte zeminler mermer, duvarlar ise plastik boyalıdır. Isıtma sistemi alt yapısı bulunan binada 1 adet 5 kişilik asansör mevcuttur. Binanın bahçe duvarı ve çevre düzenlemesi yapılmamış olup, açık otopark alanı mevcuttur. Onaylı mimari projesine göre; Binanın bodrum katında; sığınak, enerji odası ve zemin katta yer alan 2 adet işyeri eki, zemin katında; 2 adet işyeri ve bina girişi, asma katında; zemin katta yer alan 2 adet işyeri eki, 1. normal katı ile 4. normal katlarında 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

 Ulaşım: Hatay ili merkez Dörtyol ilçesi Kışlalar Mahallesi dahilinde ve Talay Sokak üzerinde yer almaktadır. Binaya, Dr. Sadık Ahmet Caddesi ile Talay Sokak kesişiminden, Talay Sokak ile kuzey istikamete yaklaşık 60 m gidilerek ulaşılır. Bina solda (batı) yer almaktadır. Bina, Dr. Sadık Ahmet Caddesine 60 m, Dörtyol Adliye Binasına 655 m, Hanifi İlhan Dörtyol Devlet Hastanesine 950 m, Dörtyol Otobüs Terminaline ise yaklaşık 1,20 km mesafededir. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım Dr. Sadık Ahmet Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Bölgede ulaşım ve altyapı eksiği bulunmamaktadır. Gayrimenkul, genel itibariyle ayrık nizamda inşaa ve edilmekte olan 4­6 katlı yapıların bulunduğu bölge sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın eğitim ve sağlık kurumlarına yakın konumda olması, ulaşım olanakları bakımından güçlü ve altyapının sorunsuz olması değerini olumlu yönde etkilemektedir.

 Not:29.12.2014 tarih 2014/239 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı ve 09.05.2016 tarih ve 2016/42 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı İŞYERİ'DİR. Tapuya işelnmiş depo eklentisi vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.