Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Defne Çekmece Mahallesi'nde 100 m2 Depo

Şirketten 100m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23009
Metre Kare:
100m2
Ada:
0
Parsel:
16767
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çekmece Mah. 110. Sokak No: 17-1 Defne/HATAY

Açıklama

Özellikler: Konu gayrimenkul, Hatay İli, Defne İlçesi, Çekmece Mahallesi, 110. Sokak, No: 17/1, adresinde bodrum katta yer alan 1 bağımsız bölüm numaralı depodur. Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde; ayrık nizam yapı düzeninde, betonarme karkas yapı cinsinde bodrum+ zemin ve 3 normal kat+ çatı katlı olmak üzere 5 katlı olarak inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan batı yönden sağlanmaktadır. Binanın bodrum katında bir adet depo, bir adet eklenti depo ve müşterek alanlar bulunmaktadır. Zemin katında ve diğer katlarda üçer adet mesken bulunmaktadır. Binada toplamda 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın son katındaki 3 adet mesken dubleks tarzdadır. Binanın dış duvarlarının yıkık ve çatlak olduğu tespit edilmiştir. Ana gayrimenkul içerisinde kullanım görülmemiştir. Binanın içine girilememiştir. Çevre ve Şehircilik sisteminde yapılan araştırmada, deprem sonrası az hasarlı olan ana yapının, itiraz sonrası orta hasar gurubuna çevrildiği gözlenmiştir.

Konu 1 no.lu bağımsız bölüm; binanın bodrum katında konumlu olup, kot altı seviyesindedir. Dış cepheden görülmemektedir. Zemin katında bulunan bina girişine göre sol cephede konumludur. Değerleme işlemi dışarıdan yapıldığından, dükkan içerisinden inceleme yapılmamış olup, deponun projesine uygun olduğu kabul edilmiştir. Taşınmaz projesine göre yaklaşık brüt 100 m2 alanına sahip olup, tek hacimlidir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.