Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Arsuz'da Geniş Kullanımlı Dükkan

Bankadan 114m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19330
Metre Kare:
114m2
Ada:
0
Parsel:
5972
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
11
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
14/12/2011
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaağaç Şarkkonak Mahallesi 468. Sokak No: 6 /A 6 /B Arsuz / HATAY

Açıklama

Eski Karaağaç Belediye binası, Akdeniz Ortaokulu ve Atatürk Caddesi'ne yakın konumda, brüt 114 m2 DÜKKAN

Özellikler: 1 no.lu bağımsız bölüm: zemin kat sağ cephedeki dükkan olup kuzey­-doğu­-batı cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 1 oda, mutfak nişi ve wc bölümlerinden oluşmakta olup projesine göre ve mahallinde yaklaşık 114 m2 kullanım alanlıdır. Isınma sistemi sobadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, 5972 parsel üzerinde mevcut 400,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde bina bulunmakta olup, bina zemin + 3 normal kat olmak üzere toplam 4 kattan projelenmiş ve inşa edilmiştir. Binanın dışı akrilik esaslı dış cephe boyalı, bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğramadır. Taşınmazın bulunduğu bina girişi projesinde 468. Sokak göre ön doğu cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta, ve yaklaşık 5 metre cepheli olmak üzere üç cephelidir.

Not: 14/12/2011 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda Micana K.M. Mahallesi'ne kayıtlıdır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.