0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gümüşhane Merkez'de Hisseli Kagir 2 Katlı Ev Ahır ve Bahçesi

Şirketten 2 273m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19793
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
273m2
Ada:
159
Parsel:
19
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/2
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Övündü Köyü, Dere Mahallesi, Dere K.B No:92/92A, Merkez/Gümüşhane

Açıklama

Özellikler: Gümüşhane İli, Merkez İlçesi, Övündü Köyü, 156 ada 19 parsel sayılı, 546,98 m2 yüzölçümlü, niteliği “ Kar. 2 Kat. Ev Ve Ker. Ahr. Ve Bahçe ” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde bir adet 2 katlı betonarme müstakil konut yapısı ve cins tahsise konu harabe durumda olan tek katlı brüt 15 m2 taban oturumlu ahır yapısı bulunmaktadır. Parsel, kadastro yolun kuzeydoğu cephesinde yer almakta olduğu Övündü Köyü Yolu’na yaklaşık 18 m cephelidir. Yola göre derinliği de yaklaşık 20 m’ dir. Geometrik olarak amorf, topografik olarak düz ve eğimli bir yapıdadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede tek ve iki katlı köy evleri ve tarımsal nitelikli araziler bulunmaktadır. İki katlı konut binası, konut yapısının hemen doğusunda tek katlı kerpiç ahır yapısı bulunmaktadır. 

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/2'dir. Hisseye düşen 273,49 m2'dir.
Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.