0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gümüşhane Köse Akbaba Köyü’nde 12705 m2 Tarla

Bankadan 12705m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14804
Metre Kare:
12705m2
Ada:
145
Parsel:
27
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gümüşhane İli, Köse İlçesi,Akbaba Köyü, 145 ada 27 parselde tarla

Uzman Görüşü

Köy merkezine yakın, arpa - buğday - yonca yetiştirmeye elverişli verimli arazi yapısına sahip bölgede 12705 m2 tarım arazisi; 150 ada 10 parselin köy içinde olması, parsellerin çoğunun düz topografik yapıya sahip olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Akbaba Köyü, Bayramyurdu Mevkii, 145 ada 27 nolu parsel Köse/GÜMÜŞHANE konumlu 12.705,69 m2 alanlı tarla vasfında taşınmazdır.

Taşınmaz ilçe merkezinin yaklaşık 6,5 km mesafede yer almakta olup, bölgedeki çevre yapılaşmasına bakıldığında; boş parseller ve buğday, arpa, yonca gibi tarım arazileri bulunmaktadır.

Not: Köse Kadastro Müdürlüğünde, Köse Belediyesinde ve Gümüşhane İl Özel İdaresinde yapılan incelemelerde gayrimenkulün imar alanı dışında 1/100.000 çevre düzeni planda "Tarımsal" alan içerisinde yer aldığı, ayrıca plansız alanlar yönetmeliğine tabi olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın ada/parsel bazında yerinin doğruluğu kadastro paftasından teyit edilmiştir. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.