0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Keşap Demirci Köyünde 2452 m2 Ev ve Fındık Bahçesi

Bankadan 2 200m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14772
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
200m2
Ada:
120
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GİRESUN, KEŞAP,DEMİRCİ,YAĞLIKUZ, 120 ADA 3 PARSEL

Uzman Görüşü

Köy merkezine yakın konumuyla avantajlı, kadastro paftasına işli 2 adet müstakil ev bulunan 2.452 m2 tam hisse arsası ile birlikte tamamı; Demirci Mahalle merkezine yakın olması, ,kadastro yoluna cepheli olması, arazinin verimli olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Keşap İlçesi, Demirci Mahallesinde konumlu; 120 Ada 3 Parsel 2.452,48 m² yüzölçümünde olup orta eğimli bir arazide, kadastral yola cepheli olan bir parseldir. Taşınmazın tapu vasfı "FINDIK BAHÇESİ VE AHŞAP EV" niteliğindedir. Parselin üzerinde kadastro paftasında işli olan ahşap merak ve 2 adet ev ve fındık ağaçları bulunmaktadır. Parselin batı tarafında bulunan ev 81 m², doğu tarafında bulunan ev 102 m² bulunmaktadır. 

Parsel yaklaşık %50 eğimlidir. Parsel dikdörtgen formlu olup mahallinde sınırları bellidir. Taşınmazın 17 metre yola cephesi bulunmaktadır. Parselde üzerinde bulunan yapıların betonarme karkas tarzda inşa edildiği, çatısının çinko, dış cephesinin sıvalı ve boyalıdır. Taşınmazın yakın çevresinde fındık bahçeleri ve etrafında 1­2 katlı köy evleri ile tarla vasfında parseller bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma ve doluluk oranı düşüktür. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. 

Not: Çevre Düzeni Planı'na göre "özel ürün alanı" içinde kaldığı görülmüştür. Taks: 0,05, Hmax:6,50 ve toplamda 250 m² geçmeyen yapı yapılabilir izni vardır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.