Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gaziantep Sultan Abdülhamit Özçetin Rezidans'ta 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 37m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20235
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
37m2
Ada:
1708
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
20/09/2019
Ruhsat Tarihi:
29/12/2016
Konut Tipi:
Ara Kat
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
36

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sultan Abdülhamit Mahallesi, Habeş Efendi Caddesi, Özçetin Rezidans, No:73, K:4, D:36 Nizip/GAZİNTEP

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Gaziantep İli, Nizip İlçesi, Sultan Abdülhamit Mahallesi, Özçetin Rezidans 1708 ada 4 numaralı parselde konumlu 'Mesken' vasıflı taşınmazdır. Toplam kat sayısı 6 olup, ilgili taşınmaz 3. katta 36 numaralı bağımsız bölümde konumludur ve brüt 37 m2 kullanım alanına sahiptir. 'Kat İrtifaklı' tapulu mülktür. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 

  • İlgili taşınmazda 1 salon, 1 oda, 1 mutfak, 1 banyo ve 1 adet balkon bulunmaktadır. 
  • Taşınmaz bina girişinin bodrum kattan verilmiş olmasından dolayı 4. normal kat görünümlü bina girişine göre sağ arka tarafta konumlu batı cepheli, 36 bağımsız bölüm numaralı meskendir. 
  • Taşınmazın bulunduğu binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 
  • Bina cephesi boyalı ve bakımlıdır. Binanın giriş ve merdiven zeminleri granit kaplama, duvarları yerden 1,20 m seviyesine kadar granit kaplama, kalanı plastik boyalıdır. 
  •  Binanın çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

Konum olarak; genel itibariyle imarlı ve düzenli yapılaşmaların mevcut olduğu, Nizip ilçesinin gelişme bölgesinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım, Yavuz Sultan Selim Bulvarı Kavşağından ve Habeş Efendi Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Mevlana Meslek Lisesi, Hatice Kübra Camii, boş imar parselleri ve benzer nitelikte konut alanları bulunmaktadır.

Cephe

Batı
Doğu
Güney
Kuzey

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.