Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Nizip Sultan Abdülhamit Özçetin Rezidans'ta 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 40m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20235
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
40m2
Ada:
1708
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
20/09/2019
Ruhsat Tarihi:
29/12/2016
Konut Tipi:
Ara Kat
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
36

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sultan Abdülhamit Mahallesi, Habeş Efendi Caddesi, Özçetin Rezidans, No:73, K:4, D:36 Nizip/GAZİNTEP

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Gaziantep İli, Nizip İlçesi, Sultan Abdülhamit Mahallesi, Özçetin Rezidans 1708 ada 4 numaralı parselde konumlu 'Mesken' vasıflı taşınmazdır. Toplam kat sayısı 6 olup, ilgili taşınmaz 3. katta 36 numaralı bağımsız bölümde konumludur ve brüt  40 m2 kullanım alanına sahiptir. 'Kat İrtifaklı' tapulu mülktür. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 

  • İlgili taşınmazda 1 salon, 1 oda, 1 mutfak, 1 banyo ve 1 adet balkon bulunmaktadır. 
  • Taşınmaz bina girişinin bodrum kattan verilmiş olmasından dolayı 4. normal kat görünümlü bina girişine göre sağ arka tarafta konumlu batı cepheli, 36 bağımsız bölüm numaralı meskendir. 
  • Taşınmazın bulunduğu binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 
  • Bina cephesi boyalı ve bakımlıdır. Binanın giriş ve merdiven zeminleri granit kaplama, duvarları yerden 1,20 m seviyesine kadar granit kaplama, kalanı plastik boyalıdır. 
  •  Binanın çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

Konum olarak; genel itibariyle imarlı ve düzenli yapılaşmaların mevcut olduğu, Nizip ilçesinin gelişme bölgesinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım, Yavuz Sultan Selim Bulvarı Kavşağından ve Habeş Efendi Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Mevlana Meslek Lisesi, Hatice Kübra Camii, boş imar parselleri ve benzer nitelikte konut alanları bulunmaktadır.

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Cephe

Batı
Doğu
Güney
Kuzey

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.