COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Gaziantep Şehitkamil Beykent Mahallesi'nde 3+1 116 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 116m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16801
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 116m2
Ada 492
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 18/09/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C-4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beykent Mahallesi 85016 nolu Sokak Fatoş Apt. No:5 K:2 D:4 Şehitkamil Gaziantep

Açıklama

Özellikler:  C Blok 4 bağımsız bölüm numaralı mesken onaylı mimari projesine göre 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 hol, 1 banyo 1 Ivb.-wc, 1 kiler ve 1 balkon ünitelerinden oluşmaktadır ve yasal olarak brüt -116 m2 alanlıdır. Taşınmaz bina girişine önden bakıldığında sol ön tarafta yer almaktadır ve kuzey, doğu cephelidir. Ana gayrimenkulün bina girişi mahallen zemin kot seviyesindeki bodrum kattan verildiğinden dolayı taşınmaz mahallen 2.kat konumludur.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, betonarme yapı türünde, 4.209.00 m2 arsa üzerine ayrık nizam tarzında kurulmuş ve yapımı 2014 yılında tamamlanmış A,B ve C Bloklardan C Bloktur. Taşınmaza ait onaylı mimari proje incelenmiş olup. Şehitkamil Belediyesi/ Şehitkamil Tapu Müdürlüğü'nde incelenen vaziyet planına göre ana gayrimenkulün konumu yerindekine uygundur. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün Bodrum katında bina girişi, kapıcı dairesi, sığınak, jeneratör odası, su deposu, kazan dairesi, pano odası,1 adet trafo. Zemin katında 3 adet mesken, 1. Normal katında 3 adet mesken, 2. Normal katında 3 adet mesken, 3. Normal katında 3 adet mesken, 4. Normal katında 3 adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde 1 adet trafo ve 15 adet mesken toplamda 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul toplam 6 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün dış cephesi sıva üzeri renkli boyadır. Giriş kapısı demir doğramadır. Ana gayrimenkul asansörlüdür.

Ulaşım: Gaziantep ili, Şehitkâmil ilçesi, Beykent Mahallesi hudutları içerisindedir. Taşınmaz Beylerbeyi Mahallesi tapu kayıtlarında görünmesine karşın bulunduğu mevkii Beykent Mahallesidir. Değerlemesi yapılan taşınmazın bulunduğu Beykent Mahallesi, şehrin gelişen ve çevre mahallelerindendir. Bölge orta gelir grubu insanlar tarafından konut amaçlı olarak tercih edilmektedir. Bölgede altyapı tam olup taşınmaz bu hizmetlerden halihazırda faydalanmaktadır. Bölgede 5-7 katlı binalar ve siteler ve sosyal donatılar bulunmaktadır.  Bölgenin ana ulaşım arterlerinden 85004.Cadde üzerinde doğu yönünde ve TOKI 1.Etap istikametinde, Şehit Erol Yanık Caddesinin bulunduğu ayrıma kadar ilerlenir. Ayrıma gelindiğinde sola dönülüp kuzey ve batı yönlerinde Şehit Erol Yanık Caddesi üzerinde.85007.Sokağın bulunduğu ayrıma kadar ilerlenir. Ayrıma gelindiğinde sola dönülüp yaklaşık ~100 m ilerlendiğinde taşınmazın konumladığı ana gayrimenkul görülür. Şehrin muhtelif yerlerine Şehit Erol Yanık Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. 

Not: 18/09/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün bina girişi mahallen zemin kot seviyesindeki bodrum kattan verildiğinden dolayı taşınmaz mahallen 2.kat konumludur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.