1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Gaziantep Şahinbey Beyazlar Mahallesi'nde 2+1 128 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 128m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17041
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 128m2
Ada 3660
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beyazlar Mah.12067 Nolu Sok.No:12 Tekin Apt.K:2 D:4 Şehitkamil/Gaziantep

Açıklama

Özellikler: Gaziantep İli, Şahinbey liçesi,3660 Ada,5 Parsel üzerinde bulunan 2Bodrum, Zemin ve 2 Normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşan binanın 1.Normal katında bulunan 4 bb no'lu mesken nitelikli taşınmazdır. Bina girişine göre sağ cephede,12067 Nolu sokak tarafından bakılınca ön cephede kalan kuzey ve batı olmak üzere 2 cepheli olan taşınmazdır. Taşınmaz onaylı kat irtifak projesinde yaklaşık 128 m2 alana sahip olup, onaylı projesinde Salon, 2oda, mutfak, banyo, wc-lv, duş, kiler birimler, bulunmaktadır.

Meskenin bulunduğu bina inşaatı 381,55 m2 yüzölçümlü arsa üzerine betonarme yapı strüktüründe 3-A yapı grubunda yapılmıştır. Taşınmaz 3.derece deprem bölgesinde bulunmakta olup yerinde çıplak gözle yapılan incelemelerde depremle ilgili bir hasar görülememiştir. Herhangi bir deprem hasarının olup olmadığının veya yeni yönetmeliklere göre yeterliliğinin; konunun uzmanları tarafından yapılacak tetkik ve deneylerle kesinlik kazanacağı muhakkaktır. Taşınmazın bulunduğu yapı 2Bodrum+Zemin ve 2 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmakta olup onaylı kat irtifak projesine göre 2.Bodrum katta müşterek otopark, sığınak, kalorifer dairesi, 1.Bodrum katta bina girişi,2 adet garaj(7-8 bb nolu).zemin ve 2 Normal katın her birinde 2'şer adet daire olmak üzere toplamda,6 adet daire olmak üzere 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Mahallinde dışarında yapılan kontrollerde ana yapının teras katında proje dışı eklentiler yapılarak teras kat oluşturulduğu tespit edilmiştir. Bina girişi onaylı projesinde 1.Bodrum kattan binanın kuzey cephesinden görülmektedir. Giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Merdiven sahanlık ve basamak kaplaması mermer olup merdiven korkuluğu ise demir doğramadan imal edilmiştir. Binada asansör bulunmamakta olup doğalgaz yakıtlı kombili sistem kalorifer tesisatı ile ısıtma sağlanmak üzere tesisat çekilmiştir. Dış cephesi ise boya ile renklendirilmiştir. 

Ulaşım: Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi. Beyazlar Mahallesi, 12067 Nolu Sokak No:12 adresinde bulunan Tekin Apartmanının 1.Normal katında(mahallinde bodrum kat yüzeyde yapıldığı için 2.katta gibi görünmektedir. Bu yüzden adres ile ilgili kısımlarda K:2 olarak yazılmıştır)bulunan 4 bb nolu mesken nitelikli taşınmazdır. Gayrimenkulün bulunduğu binaya, Samlı Hacı Ökkeş Caddesi'nden batı istikamette(Üniversite istikametinde) ilerlerken sağda bulunan iş Bankasının yanından sağa 12023 Nolu Sokak dönmektedir. Sağa döndükten sonra 225 mt sonra sokağın bitiminde sola 12022 Nolu Sokak dönmektedir. 120222 Nolu Sokağa döndükten sonra yaklaşık 50 mt sonra sağa dönüp ilk sokak olan 12067 Nolu Sokağa dönülür. Sokağa döndükten sonra sağdaki 2.bina taşınmazın bulunduğu Tekin Apartmanı bulunmaktadır. Ulaşım ve altyapı sorunu olmayan bölgede, taşınmaza en yakın toplu taşıma aracı taşınmazın yaklaşık 50 m. kuzeyinden geçen 15 Temmuz Caddesinden geçmektedir. Beyazlar Mahallesi; G.Antep'in merkeze yakın yerleşmiş eski bir bölgesi konumundadır. Bölgedeki yapılar genelde eski bitişik nizam gecekondu tarzı yapılardan oluşmakta olup orta gelir grubuna sahip kişilere hitap etmektedir. Bölgede taşınmaz gibi kat irtifaklı yapı sayısı oldukça az durumdadır. Taşınmazın doğusunda Beyazlar Parkı, 100 mt kuzeyinde Gaski Su Deposu,75 mt kuzeyinde Askeri Alan(General Hikmet Delibas Kışlası) bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.