0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gaziantep Araban'da Hisseli Fıstıklık

Şirketten 5064m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19763
Metre Kare:
5064m2
Ada:
101
Parsel:
119
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
3/20

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Elif Mah. 101 ada 109 parsel

Açıklama

GAZİANTEP ARABAN İLÇESİ'NDE 5.064,837 m2 HİSSELİ FISTIKLIK 

Özellikler: Taşınmaz Gaziantep İli, Araban İlçesi, Elif Mahallesi 101 ada 119 parsel sınırları içerisindedir. Elif Mahallesinde tarım amaçlı olarak kullanılan araziler bulunmaktadır. Mahalle genelindeki yapılaşma 1-2 katlı yığma ve betonarme müstakil yapılar şeklindedir. Mahalle içerisinde yaşayan insanların geçim kaynağı tarım ve hayvancılık üzerinedir. Gayrimenkul 33.765,58 m2 yüzölçümlü `` Fıstıklık`` nitelikli arazidir. Parsel üzerinde fıstık ağaçları bulunmaktadır. Taşınmaz topoğrafik olarak eğimli bir yapıya sahip olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca kısmen taşlık bir arazi yapısına sahip oluptır. Kadastral yola cephesi bulunmamakta olup tüm sınırlar komşu parsellere cephelidir. Taşınmaz halihazırda tarımsal amaçlı kullanılmaktadır. 

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 3/20'dir. Hisseye düşen 5.064,837 m2'dir. 
Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.