1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Eskule Outlet AVM İçinde 449 m2 Kiracılı Fırsat Dükkan

Sahibinden 449m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18520
Metre Kare 449m2
Ada 2952
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 15
Kullanım Durumu Kiracı
Bağımsız Bölüm 2,3
Bulunduğu Kat -2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Açıklama

ESKULE OUTLET AVM'DE KİRA GETİRİLİ 2 DÜKKAN BİRLİKTE FIRSAT FİYATA SATILIKTIR

Özellikler: Binanın 2. bodrum katında konumlu olan  DÜKKAN vasıflı 2 ve 3 nolu taşınmazlardır. 2 nolu taşınmaz yerinde alınan ölçülere göre 334 m2, 3 nolu taşınmaz 115 m2 olmak üzere toplamda 449 m2 den oluşmaktadır. 2 ve 3 nolu dükkanlar 2 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır.  2 ve 3 nolu dükkanların toplam kira getirisi 10.000TL'dir. 

Ana taşınmaz parsel üzerinde bir adet binadan oluşmakta olup, betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizamda inşa edilmiş olan yaklaşık 15 yıllık binadır. Bina mahallinde 6 bodrum + zemin + 13 normal kat katından oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri boyalı, giriş kapısı alüminyum doğrama cam olup sahanlıkları ve merdiven zeminleri mermer kaplamalıdır. Bina genelinde malzeme ve işçilik kalitesi iyi seviyededir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.