Eskişehir Tepebaşı Şarhöyük Mahallesi 2+1 72 m2

Bankadan 2 + 1 72m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11680
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 72m2
Ada 8280
Parsel 22
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şarhöyük Mah. Kuyulu Sok No:1 K:5 D:10 Tepebaşı/Eskişehir

Eskişehir Tepebaşı Şarhöyük Mahallesi 2+1 72 m2

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Eskişehir İli, Tepebaşı Ilçesi, Şarhöyük Mahallesi, Kuyulu Sokak üzerinde 1 kapı numaralı H. Alışkan Apartmanı'nın 5. katında yer alan 10 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmazın konumlandığı bina; Kuyulu Sokak ve Gazi Yakup Satar Caddesi cepheli olup girişi Kuyulu Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; cadde üzerinde zemin katları işyeri, normal katlan ise konut olarak kullanılan 3 - 8 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanlarI iyidir. Bölge, Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kuyubaşı Camii'ye 50 m, Anıt Park'a 115 m, Şarhöyük Aile Sağlığı Merkezi'ne 475 m uzaklıkta yer almaktadır. 

Özellikler: Ana gayrimenkul 8280 ada, 22 parsel sayılı, 252,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde konumlu, bitişik nizamda, bodrum + zemin + 7 normal + çatı kat olarak inşa edilmiş, B.A.K. tarzda binadır. Ana gayrimenkulün mimari projesine göre bodrum katında; jeneratör odası, sığınak ve 15 nolu işyeri deposu, zemin katında; bina girişi ve 15 nolu depolu işyeri, 1. normal katında; 1 ve 2 nolu meskenler, 2. normal katında; 3 ve 4 nolu meskenler, 3. normal katında; 5 ve 6 nolu meskenler, 4. normal katında; 7 ve 8 nolu meskenler, 5. normal katında; 9 ve 10 nolu meskenler, 6. normal katında; 11 ve 12 nolu meskenler, 7. normal katında; 13 ve 14 nolu dubleks meskenler olmak üzere toplamda 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul; Kuyulu Sokak ve Gazi Yakup Satar Caddesi cepheli olup girişi Kuyulu Sokak üzerinden zemin kattan sağlanmaktadır. Giriş holü, merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplı, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri akrilik dış cephe boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. 

Taşınmaz, binanın, 5. normal katında konumlu 10 bağımsız bölüm numaralı meskendir. TaşInmaz binaya Kuyulu Sokak'tan bakıldığında ön cephede konumludur. Mimari projesine göre; 2 oda, salon, mutfak, antre, banyo ve WC hacimlerinden oluşmakta olup 72 m2 kullanım alanlıdır. Zeminler; salon ve odalarda laminant parke kaplı olup diğer tüm hacimlerde seramik kaplıdır. Duvarlar; ıslak hacimlerde ve mutfak dolapları ile tezgah arası fayans kaplı, diğer hacimlerde ise alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ise amerikan panel kapılardır. Tüm pencereleri PVC mamul ve çift camlıdır. Isınma, doğalgaz yakıtlı kombi sistem kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz bakımlı durumdadır.