COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Kumlubel Mahallesi'nde 275m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 230m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15278
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 230m2
Ada 1419
Parsel 766
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kumlubel Mahallesi, Mesut Sokak, Ay yapı Apt. No:4/15 ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI

Açıklama

Toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım rahatlıkla sağlanmakta, park alanları ve eğitim kurumlarına yakın durumda, Kat mülkiyetine geçmiş, yapı kullanma izin belgesi alınmış olması avantajına sahip, bina içinde otopark ve asansör bulunan, Brüt 275.00 m2 SON KAT DUBLEKS

Özellikler: 15 numaralı bağımsız bölüm, ana gayrimenkulün 3. normal kat ve çatı katında. bina girişine göre 3. katı sol ön cephede konumlu, çatı katı ise sol ön ve yan cephede, Mesut Sokak ile Tanrıverdi Sokak kesişiminde köşe konumludur. Taşınmaz onayı mimari projesine göre 3. normal kat 60 m2. çatı katı 215 m2 (170 m2 kapalı alan 45 m2 teras alanı) olmak üzere toplam 275 m2 kullanım alanına sahiptir. 3.normal katımda 1 oda, mutfak, hol, wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta, çatı katında ise. 3 oda. salon, 1 duş, 1 banyo, hol. teras ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Projesine göre 45 m2 alanlı teras alanıdır. Yasal olarak projesine göre kapalı alanı brüt 230 m2 'dir. 

Zemin katında 1.2.3 ve 4 nolu meskenler. 1.normal katında 5.6.7 ve S nolu meskenler. 2.normal katında 9.10.11 ve 12 nolu meskenler. 3.normal katında 13.14 ve 17 nolu meskenler ve 15 ve 16 nolu dubleks meskenler (3.normal kat + çatı katı) olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esastı dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama kapıdır. Binada asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Kumlubel Mahallesi, Mesut Sokak, Ay yapı Apt. No:4/15 ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI adresinde konumludur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.