Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Eskişehir Tepebaşı Çamlıca Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 240m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22376
Oda Sayısı:
5 + 1
Metre Kare:
240m2
Ada:
21071
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
09/12/2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çamlıca Mahallesi Liseli Sokak Ay- Yapı Apartmanı No: 13/8 Tepebaşı/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Liseli Sokak, Ay- Yapı Apartmanı, No: 13/8 posta adresli yerde bulunmaktadır. Ana gayrimenkul, 294.-m2 yüzölçümlü arsa üzerine bitişik nizam tarzında, betonarme yapı strüktüründe, Bodrum, Zemin, 2 Normal ve Çatı Kat olarak inşa edilmiştir. Tepebaşı Belediyesi İmar Arşivinde ve TKGM sisteminde yer alan onaylı projesine göre binanın Bodrum katında 1 adet mesken, otopark, bina girişi, Zemin katta 3 adet mesken, 1. katta 3 adet mesken, 2. katta 2 adet dubleks mesken ve 1 adet mesken, çatı katında ise dubleks meskenlerin çatı katı olmak üzere binada binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Liseli Sokak üzerinden ön (Kuzeydoğu) cepheden ve Bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama olup dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binada kapalı otopark bulunmakta, asansör bulunmaktadır.

Gayrimenkul 2.kat, 8 numaralı bağımsız bölüm bina girişine göre ve Liseli Sokak üzerinden binaya bakıldığında ön sol köşede yer almaktadır. Güney ve Kuzeydoğu yönlerine cephelidir. Taşınmaz çatı aralı mesken olup içeriden merdiven ile bağlantılıdır. Projesine göre 2.katı yaklaşık 85m2 kapalı alanlı olup oda, mutfak, antre, wc, 1 balkon, içeriden merdiven ile çıkılan çatı katında ise 155m2 olup 4 oda, salon, 2 banyo, wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplamda yaklaşık brüt 240m2 kullanım alanına sahiptir. Projesine aykırı olarak çatı katında 2 balkon arasında kalan üstü kapalı yaklaşık 2 m2 alanın balkon hacimlerine dahil edilerek balkonların birleştirildiği görülmüş. Taşınmazın kuru hacim zemin kaplamaları laminant parke duvarları saten boyalıdır. Antrelerde duvar tavana kadar seramik kaplıdır. Islak hacim zeminleri ve duvarları seramik kaplamadır. Mutfak hacminin yerleri ve duvarları seramik kaplıdır. İç kapılar ahşap, daire kapısı çelik pencereler PVC doğramadır. Odalarda antrelerde tavan aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Isınma, doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır. 

Alışveriş merkezlerine, Fatih Cami'sine yakın konumdadır. Tramvay durağına 100 metre mesafededir. Gelişmekte olan bölgede, yeni yapılaşmaların yoğun olduğu semtte konumludur.

Not : Taşınmazın ada parseli değişmiş olup yeni ada parseli 21071 ada, 11 olmuştur. (Eski 7268 ada 24 parsel)

Yapı 21071/12 nolu parsele 0.02 m2 tecavüzlüdür. 

Taşınmaz doğalgaz tesisatına sahip olup kombisi bulunmamaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.