COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Odunpazarı Vadişehir Mahallesinde 74m2 Dükkan

Bankadan 74m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13268
Metre Kare 74m2
Ada 9104
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Eskişehir İli, Odunpazarı İlçesi, Karapınar (Vadişehir) Mah., Çuhalar sok., No:11, Zemin kat, Bağımsız Bölüm no:4

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin kat 4 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina 324,00 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, zemin kat + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Parsel üzerinde konu taşınmazın bulunduğu bina tektir. Güneybatı yönünden Çuhalar Sokağına cepheli olan ana gayrimenkul diğer yönlerden komsu parseldeki binalara bakmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden, kuzeydoğu cepheden verilmiştir. Binanın dış cephesi tekstürlü dış cephe boyalıdır. Değerleme konusu taşınmazın yer aldığı binanın mimari projesine göre zemin katında 4 no.lu işyeri ve bina girişi bulunmaktadır. 1. normal katında 1 no.lu mesken, 2. normal katında 2 no.lu mesken, 3. normal katında 3 no.lu mesken olmak üzere binada toplam 4 adet bağımsız bölüm mevcuttur.
Taşınmaz zemin kat 4 no.lu iş yerine giriş zemin kattan, güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Mimari projesine göre işyeri, eczacı odası, 
mutfak, depo ve wc bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık toplam brüt 74,00 m2 alana sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın giriş kapısı ve dış cephe vitrini camlı alüminyum doğramadır. Taşınmazın Çuhalar Sokağına cephesi yaklaşık 7,45 m dir

Ulaşım: Özlem Caddesi üzerinde doğu yönünde yaklaşık 2 km ilerlenirken caddeyi güneydoğu yönünde kesen Çuhalar Sokağa dönülür yaklaşık 70 m ilerlenerek sol kolda konumlu olan değerlemeye konu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın girişi Çuhalar Sokaktan ve zemin kattan sağlanmaktadır. Taşınmaz, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Hastanesine yaklaşık 6 km mesafededir.

Not: 19/03/2015 tarihli  Yapı Ruhsatı vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.