COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesinde 2+1 75 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11348
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 7754
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Huzur Mahallesi, Aşık Veysel Sokak, No:45, Daire:1 (UAVT: 1032147132) Odunpazarı/ESKİŞEHİR

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Aşık Veysel Sokak, No: 45 dış kapı numaralı binanın, zemin katında konumlu 1 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz katta tek daire olup Aşık Veysel Sokak cephelidir. Mimari projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, antre, banyo, WC ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 75 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri olarak projesiyle uyumsuz olduğu bilgisi mevcuttur. Bir oda ile salon hacmi mahallinde birleştirilerek tek hacim haline getirilmiştir. Antre ve mutfak kapıları kaldırılmıştır. Aykırılıklar tadilat ile projesine uygun hale getirilebilir nitelikte olup kat planında detaylı gösterilmiştir. Zeminler; mutfak, balkon, antre ve ıslak hacimlerde seramik kaplama olup diğer tüm hacimlerde laminant parke kaplamadır. Duvarlar ıslak hacimlerde ve mutfak dolapları ile tezgah arası fayans kaplı, diğer hacimlerde ise alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ise amerikan panel kapılardır. Tüm pencereleri PVC mamul ve çift camlıdır. Isınma, doğalgaz yakıtlı kombi sistem kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz bakımlı durumdadır.

Taşınmazın yer aldığı bina; 7754 ada, 15 parsel sayılı, 148,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde konumlu, bitişik nizamda, zemin ve 2 normal kat olarak inşa edilmiş, yığma tuğla tarzda binadır. Binanın mimari projesine göre, zemin katında; bina girişi ve 1 no.lu mesken, 1. normal katında; 2 no.lu mesken, 2. normal katında; 3 nolu mesken olmak üzere binada toplam 3 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina; Aşık Veysel Sokak cepheli olup girişi bu sokak üzerinden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Merdiven basamakları ve sahanlıklar dökme mozaik, merdiven korkulukları demir doğramadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri akrilik dış cephe boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. 

Not: 19.04.1994 Tarihli İskan Belgesi mevcuttur.