COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Odunpazarı Gültepe Mahallesi'nde 135 m2 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 135m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11755
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 7956
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A Blok 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gültepe Mah. Meşe Ağacı Sok. A Blok No:2 K:2 D:9 Odunpazarı/Eskişehir

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Eskişehir İli Odunpazarı İlçesi, Gültepe Mahallesi Meşe Ağacı Solak No 2 adresinde bulunan Kıran apartmanının A girişinin 2. normal katında ve çatı katında konumlu 9 nolu dubleks dairedir. Konu taşınmaz bölgenin ana arteri Gençlik Bulvarı, Halk Caddesi, Millet Caddesi ve Şht.T.Güngör Caddesine yakın konumlanmıştır. Yakın çevresinde Cem Evi, İtfaiye Müdürlüğü, Salih Zeki Anadolu Lisesi, Osmangazi Üniversitesi bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; konut tarzı yapılar, eğitim kurumları, sağlık poliklinikleri, alışveriş merkezleri, pazar yeri ve cami mevcuttur. Taşınmazın çevre ile bağlantısı kolay olup, her türlü altyapısı mevcuttur. Taşınmaz bitişik nizamda inşa yapılmış yeni yapılanrın yoğun olduğu bölgede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge konut bölgesidir. Bölge, şehrin merkezine orta mesafede uzak olup, genelde yapı kalitesine bağlı olarak orta gelir grubu tercih etmektedir. 

Özellikler: Konu daire binanın A girişinin 2 normal katında bina girişine göre arka cephe sağda iç bahçe cepheli, kuzey yönlüdür. 30 Ocak 2014 tarihli kat irtifak onaylı mimari projesinde ve mevcutta dairenin 2. normal kat alanı 52 m2 olup, salon, mutfak, antre, wc, balkon, çatı katı ise 83 m2 olup, 3 oda, banyo, wc, balkon iç hacimlerinden oluşmaktadır. Dairenin toplam brüt kullanım alan 135 m2'idir. Salon ve odaların zemini laminat parke kaplana duvarları saten boyalıdır. Antre ve mutfak zemini seramik kaplıdır. Banyo zemin ve duvarları seramik kaplamadır. Banyoda ayaklı lavabo ve klozet bulunmaktadır Mutfak dolapları suntalem üzeri laminat kaplama ve tezgah ise mermeritdir. Pencere doğramaları PVC doğrama ve çift camlıdır. İç kapılar panel kapı, dış kapısı çelik kapıdır.

Yapı betonarme karkas taşıyıcı sistemle inşa edilmiş olup bitişik nizamda, 3 yıllık bir binadır. Sevindik sokak ile Meşe Ağaçı sokağın kesiştiği noktada, aynı çatı altında 2 bağımsız girişli olarak. bodrum, zemin, 2 normal kat-çatı katı şeklindedir. A girişinde 14, B girişinde 9 mesken olmak üzere toplam 23 bağımsız bölüm yer almaktadır.