COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Esenyurt Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Star Tower'da 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 113m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12828
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 113m2
Ada 427
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 22
Bulunduğu Kat 15
Bağımsız Bölüm B1 48

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul ili, Esenyurt ilçesi, Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Gazi Caddesi ile irtibatlı Akakuşu Sokak ile Çarşı Sokak Star Towers Sitesi B1 Blok 2A kapı no kat: 15

Esenyurt Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Star Tower'da 3+1 Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz  15. normal katta yer almakta olup 48 bağımsız  bölüm nolu dairedir. Projesinde 3+1 olarak tasarlanan ve inşa edilen daire; salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 balkon ve 1 banyodan oluşmaktadır. Taşınmazın ısıtma sistemi kombidir. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Taşınmazın yer aldığı 20757,16 m² alanlı 427 ada 3 parsel nolu arsa üzerinde betonarme yapı tarzında inşa edilmiş A1, A2, A3, B1, B2 olmak üzere toplam 5 adet bloktan oluşmakta olan site dahilinde güvenlik, sosyal tesis, çarşı katları (kısmen faaliyettedir), market, otopark mevcuttur. Rapor konusu taşınmazın bulunduğu bina olan B1 Blok 3 Bodrum Kat + Zemin Kat + 22 Normal Kat olmak üzere toplam 26 kattan oluşmaktadır. Blok girişi 1. bodrum kattan sağlanmaktadır. Blokta 3.Bodrum kattan 3.normal kata kadar olan katlarda otopark ve çarşı katlarına ait mağazalar bulunmaktadır. 4.normal kattan 22.normal kat da dahil her katta dörder adet mesken konumlanacak şekilde 72 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 16 normal kat tesisat katı olarak planlanmıştır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama kapıdır. Binada 3 adet asansör bulunmaktadır. Binada ısınma, ısı pay ölçerli merkezi sistem kaloriferden sağlanmaktadır. Bina dış cephesinde mantolama uygulaması mevcut olup üzeri dış cephe boyası ile boyanmıştır. Site içerisinde peyzaj çalışması yapılmış olup kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna ve sosyal tesisler bulunmaktadır. Taşınmaz betonarmedir.
Ulaşım: İstanbul ili, Esenyurt ilçesi, Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Gazi Caddesi 
ile irtibatlı Akakuşu Sokak ile Çarşı Sokak köşesinde konumlu Star Towers Sitesinde B1 Blok 2A kapı numaralı binada 15.Normal katta yer alan 48 bağımsız bölüm numaralı dairedir. (UAVT KODU: 2916736438)Taşınmazın bulunduğu bölgede alt-orta gelir düzeyine sahip kişilerce kullanılan, bitişik nizamda inşa edilmiş 4-5 katlı betonarme şekilde binalar bulunmaktadır. Konu taşınmaz ulaşım ve alt yapı problemi olmayan bölgede yer almaktadır. Konu taşınmazın çevresinde farklı kat sayısında ve farklı yapı kalitesinde konut tipi yapılar, yakın çevresinde ise Kıraç İlkokulu, Kıraç Meydanı, Necmettin Erbakan Parkı yer almaktadır.
Not: 09.11.2015 tarihli yapı kullanma belgesi bulunmaktadır.