0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzurum Horasan Adnan Menderes Mahallesi'nde Natamam 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15293
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
115m2
Ada:
328
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
15/03/2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
14

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Adnan Menderes Mahallesi, Nur Sokak, Toprak Apt. No:18/14 HORASAN / ERZURUM

Uzman Görüşü

Tercih edilen bölgede, henüz tamamlanmamış yeni binada Brüt 115 m2 ara kat daire; ilçe merkezine fazlaca uzak olmayan bir konumda olması, belediye alt  yapı hizmetlerinden yararlanıyor olması ve ulaşım imkanlarının gelişmiş olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 14 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz bodrum katta Doğu cephede bulunan bina giriş kapısını karşımıza aldığımızda 3. katta sol tarafta konumlu 3 yöne (Güney batı doğu) cepheli olan dairedir. Dairenin projesinde yapılan inceleme neticesinde yaklaşık brüt: 115 m2 kullanım alanına sahip olduğu hesaplanmıştır. Daire: salon, 3 adet yatak odası, mutfak, banyo, WC, antre+ hol ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır

Ana taşınmaz, 4 adet dükkan, 13 adet mesken (2 si dubleks) olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Teras kat üzeri sac çatılı binanın dış cephesi yalıtımlı ve plastik boyalıdır. Bina dahilinde yer alan bağımsız bölümlerin ısıtması merkezi sistem katı yakıtlı kalorifer ile sağlanmaktadır. Ana taşınmaz dahilinde kullanılan malzeme ve isçilik kaliteleri orta seviyededir. Binanın tamamlanma oranı % 95'tir. Ana taşınmazın bina girişi doğu cepheden ve bodrum kattan sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Adnan Menderes Mahallesi, Üç Yol Ağrı Caddesi, Bina No:56/14 Horasan / ERZURUM" posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, ilçenin ana ulaşım arterlerinden olan ve ilçeye batı yönden girişi sağlayan Erzurum Ağrı Karayolundan sağ koldan ayrılan Üç Yol Ağrı Caddesine girilir. Üç Yol Ağrı Caddesi yaklaşık 700 m. takip edilerek sağ kol üzerinde konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Ulaşım krokisi rapor ekinde verilmiştir. Ana taşınmaz ilçenin güneydoğu kısmında yerleşim alanı sonlarımda konumlu olup, ana taşınmazın kuzeydoğusunda ve yaklaşık 150 m. mesafede Erzurum il Özel İdaresi Horasan Bakım Evi ve Ahmet Yesevi Anaokulu, yaklaşık 350 m. mesafede Fatih ilkokulu, kuzeyinde ve yaklaşık 250 m. mesafede Hz. Yusuf Cami, kuzeybatısında ve yaklaşık 300 m. mesafede Nurettin Efendi Cami yer almaktadır. Horasan ilçesine Erzurum il merkezinden belirli aralıklarla kalkan toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşımı mümkündür.

Not:15/03/2016  tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. Binanın tamamlanma oranı % 95'tir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.