1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Erzurum Aziziye Saltuklu Mahallesi'nde 3+1 150 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15495
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 6501
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 13/09/2006
Ruhsat Tarihi 24/06/1994
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SALTUKLU MAHALLESİ AYYILDIZ CADDESİ, NO: 21/8 AZİZİYE/ERZURUM

Uzman Görüşü

Tercih edilen bölgede konumlu, semtin en işlek caddesi olan Milli Egemenlik Caddesine doğu yönde yaklaşık 400 m mesafede, 3 oda 1 salon 150.00 m2 ara kat daire ulaşımın olanaklarının kolay olması ve kat mülkiyet tapulu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkulün bulunduğu binanın incelenen onaylı projesinde söz konusu meskenin 3. katında yüz ölçümünün net 134 m², brüt 150 m² alanlı tespit edilmiştir. 8 bağımsız bölüm numaralı mesken bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sağ yan tarafta kalmaktadır. Mesken projesinde 3 oda, mutfak, salon, wc, duş, banyo, kiler, antre ve 2 balkon hacimden oluşmaktadır. 

Gayrimenkulün bulunduğu bina 14 yıllıktır. Bina, bodrum + zemin + 4 normal kattan meydana gelmektedir. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın bodrum katında 2 adet sığınak bulunmaktadır. Zemin katında apartman girişi ve 2 adet mesken olmakla birlikte normal katların her birinde 2’şer adet mesken bulunmakta olup binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina çatısı ahşap oturtma çatı üzeri sac kaplamadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı çelik kapıdır. Bina girişi, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Binada asansör bulunmamaktadır. gelmektedir. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın bodrum katında 2 adet sığınak bulunmaktadır. Zemin katında apartman girişi ve 2 adet mesken olmakla birlikte normal katların her birinde 2’şer adet mesken bulunmakta olup binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina çatısı ahşap oturtma çatı üzeri sac kaplamadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı çelik kapıdır. Bina girişi, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Saltuklu Mahallesi Ayyıldız Caddesi, No:21/8 Aziziye/Erzurum posta adresinde yer alan mesken vasıflı taşınmazdır. Bina Aziziye İlçe merkezinin güneybatısında yer almakta olup yaklaşık 650 m mesafede bulunmaktadır. Meskenin bulunduğu binaya ulaşmak için Şehit Onbaşı Ömer Budak Caddesinde kuzeybatı yönünden devam eden Ayyıldız Caddesi üzerinden kuzeybatı yönde yaklaşık 25 m ilerledikten sonra sağ kolda yer alan taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yer aldığı bölgedeki mevcut binalar orta düzey gelir grubuna hitap etmektedir. Binaların zemin katları işyeri, üst katları mesken olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede, Aziziye Halil İbrahim Cami, Şehit Piyade Onbaşı Mustafa Mutlu Parkı, Saltuklu Aile Sağlığı Merkezi, Bilge Koleji ve Hatuniye Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Mevkie ulaşım kolaydır.

Not: 24/06/1994 tarihli yapı ruhsatı ve 13/09/2006 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.