COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Keşan Saral City'de 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 143m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11262
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 143m2
Ada 143
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm C Blok 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

BEĞENDİK MAHALLESİ MERİÇ YOLU NO:143 SARAL CİTY, C BLOK/12 KEŞAN/EDİRNE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz C Blok 12 numaralı bağımsız bölümde yer almakta olup bina girişine göre sağ ön cephede konumludur. Projesine göre 2 oda, salon, banyo, wc, hol ve de 1 balkondan oluşup 80 m2 (75 m2+ 5 m2 balkon) kullanım alanlıdır. İç kapılar ahşap, dış kapı çeliktir. Pencereler PVC doğrama ve çift camlıdır. Mutfakta granit tezgah ve ahşapdolap, banyoda dolaplı lavabo ve klozet mevcuttur. Zeminler antre, banyo wc'de seramik olup salon ve odalar laminat parkedir. Duvarlar saten boya, tavanlar kartonpiyerdir. Isıtma sistemi ise merkezidir. Taşınmazın bulunduğu ana bina 37.481,64 m2 alanlı 143 ada 1 nolu parsel üzerinde 11 adet blok nizam konut amaçlı yapı mevcuttur. Bu blokların tamamı Saral City olarak anılmaktadır. Sitede otopark, kamelya, aqua park, yüzme havuzu, çocuk parkı, kafeterya vb. ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Ayrıca C blok bodrum katında projelenmiş kapalı havuz, sauna ve spor salonu bulunmakta olup bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.Basamak ve sahanlıklar mermer, duvarlar saten boyadır. Site 10 bloktan oluşmaktadır. Herbir Blokta Bodrum kat : Ortak alan Zemin kat : 4 adet daire Normal katlar : 4’er adet daire mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz Edirne İli, Keşan İlçesi, Beyendik Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:143, Saral City Sitesi içerisinde yer almakta olup konum olarak, E-5 Karayolu’na 3400 m, Keşan Çarşı merkezine 6400 m mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde Beğendik TOKİ Konutları ve tarla nitelikli boş taşınmazlar yer almaktadır. Orta gelir seviyesine hitap eden bölgede bulunmakta olup toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaydır.