COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Uzun Mustafa Mahallesinde 3+1 145 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14546
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 0
Parsel 1769
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 03.08.2005
Ruhsat Tarihi 07.11.1995
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Uzun Mustafa Mahallesi, 814. Sokak, No:28 / 5, 81100 MERKEZ/DÜZCE

Uzman Görüşü

Merkeze yürüme mesafesinde, tercih edilen bir bölgede, Düzce MYO'ya yakın konumda olmasıyla yatırım fırsatı sunan, 3 oda salon 145.00 m2 son kat daire; ulaşım kolay olması­, tercih edilen bölgede yer alması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Bina girişi doğu cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkuluğu demir doğramadır. Bina içerisinde asansör bulunmamaktadır. 5 bağımsız bölüm numaralı mesken Kat irtifakına esas onaylı mimari projesinde ve mahallinde 3.normal katta, bina girişine göre 3. Katın tamamında yer almakta olup Kuzey, Güney, Batı ve Doğu cephelidir. Projesine göre 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, banyo, 1 lavabo­wc, antre­hol ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 145 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz içerisindeki tüm döşeme, dolap ve duvarlar bakımlıdır. Taşınmazın boyaya ihtiyacı vardır.

Ulaşım: Düzce İli, Merkez İlçesi, Uzun Mustafa Mahallesi, 814. Sokak üzerinde konumlu 28 dış kapı numaralı binanın 3.katında konumlu 5 iç kapı numaralı ­MESKEN vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza açık yol tarifi ise, Kuyumcu zade bulvarı üzerinden 853. Bulvara girilir. Batı Kuzey yönde yaklaşık kuş uçuşu 500 m. ilerlendikten sonra sağ tarafımızda yer alan Ruhiye üner sokağa girilerek kuzey yönde yaklaşık kuş uçuşu 200 m. ilerlendikten sonra konu taşınmazın içinde yer aldığı bina ağ tarafımızda kalacak şekilde ulaşılmış olur. Bölge orta ve yüksek gelir grubuna hitap eden ailelerce tercih edilen bir bölgedir. Çevresinde 3¬­4 katlı konut amaçlı kullanılan yapılar yer almaktadır. Yakın çevresinde Bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan Kuyumcuzade Bulvarı, Mahalle muhtarlığı, Düzce Meslek Yüksek Okulu yer almaktadır. Merkeze yaklaşık kuş uçuşu 1 km mesafededir. Taşınmazın altyapı sorunu bulunmamaktadır. Ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. 

Not: 07.11.1995 tarih ve 7792 sayılı Yeni yapı Ruhsatı ve 03.08.2005 tarih ve 2005/167 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.