COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Şehit Murat Demir Mahallesi'nde İskanlı 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 87m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14508
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 87m2
Ada 129
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 17/05/2016
Ruhsat Tarihi 05/04/2013
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehit Murat Demir Mahallesi, Konuralp 351. Sokak, No: 4, Kat:1, Daire:6 Merkez / Düzce. (UAVT: 2377950890)

Açıklama

Özellikler: Düzce Üniversitesine yakın konumuyla yatırım fırsatı sunan, Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat, az katlı binada, 2 oda salon 87 m2 ARA KAT DAİRE.

Taşınmaz, 6 no’lu bağımsız bölüm incelenen mimari projesine göre binanın 1. normal katında, bina girişine göre sol ön cephede konumludur. Yaklaşık brüt 87 m2 kullanım alanı içerisinde; hol, salon+mutfak, 2 oda, banyo ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır.binanın 1. normal katında, bina girişine göre sol ön cephede konumludur. Yaklaşık brüt 87 m2 kullanım alanı içerisinde; hol, salon+mutfak, 2 oda, banyo ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu parsel 533,36 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde bir adet bina bulunmaktadır. Bina betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup, projesinde ve yerinde bodrum, zemin ve 2 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Binanın bodrum katında dükkanlara ait depolar, zemin katında bina girişi, 1 adet ofis, 2 adet dükkan, 2 adet mesken, 1. normal katta 3 adet mesken, 2. normal katta 4 adet mesken olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi yerinde ve projesinde zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası kaplıdır. Binada açık otopark bulunmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Düzce ili, Merkez ilçesi, Şehit Murat Demir Mahallesi’nde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım; Düzce ­Akçakoca karayolu üzerinde kuzey yönünde gidilirken Konuralp mevki Üniversite ışıklarından sağ kolda Necmi Hoşver Caddesi’ne ve devamında cadde ile sol koldan bağlantılı Prof. Doktor Necmettin Erbakan Caddesi’ne dönülür. Prof. Doktor Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde yaklaşık 1400 m doğu yönde ilerlenip sağ kolda Konuralp 351. Sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde yaklaşık 80m mesafede sağ kolda konumludur. Yakın çevresinde; ayrık nizamda inşa edilmiş orta gelir seviyesine sahip aileler ve öğrenciler tarafından mesken olarak kullanılan 4­5 katlı yapılar bulunmaktadır. Ayrıca taşınmaz Düzce Üniversitesi Araştırma Hastanesi, Düzce Üniversitesi Merkez Yerleşkesi ve Konuralp Gölcükbaşı Cami’ne yakın mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşmak mümkündür. Bölge, Düzce Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup, tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Not: 17/05/2016 tarihli 171 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi(iskan) ve  05/04/2013 ­tarihli 17 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.