1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Düzce Merkez Şehit Murat Demir Mahallesi'nde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 45m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18228
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 45m2
Ada 2291
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 20/08/2020
Ruhsat Tarihi 10/11/2017
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm C blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehit Murat Demir Mahallesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi , C blok , Apartmanı No:24C/1, Merkez/Düzce

Uzman Görüşü

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde konumlu SİTE İÇERİSİNDE, iskan belgesinin olması avantaj, doğalgaz yakıtlı, 45.00 m2 ZEMİN DAİRE, olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının bodrum katında, bina girişine göre sol ve ön cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt 45 m2, kullanım alanına sahiptir. Antre + 1 oda + salon + mutfak + 1 banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Güzel Vadi Sitesi 3642,64 m² alanlı parsel üzerinde inşa edilen 4 adet bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu C Blok IIIB yapı sınıfında, ayrık nizamda, 1 bodrum + zemin + 4 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın 1. bodrum katında sığınak, ortak alan, bina girişi ve 5 adet mesken; zemin katında 6 adet mesken; 1. Normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 7'şer adet mesken bulunmakta olup bina toplam 39 adet meskenden meydana gelmektedir. Binanın dış cephesi dış cephe boyadır. Girişi doğu cepheden bodrum kattan orta cepheden sağlanmaktadır. Binanın dışında açık otoparkı ve iç kısmında asansörü bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise alüminyum doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Ana taşınmazda otopark ve asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Düzce İli, Merkez İlçesi, Şehit Murat Demir Mahallesi (Tapuda Konuralp Mahallesi) , 2291 Ada, 2 Parsel, 3642,64 m² arsa üzerine konumlanmış olan site içerisinde bulunan, C Blok, bodrum katta yer alan 1 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Necmi Hoşver Caddesi'nden kuzey yönde ilerlerken ilk sola, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 960 m ilerledikten sonra taşınmazın konumlu olduğu site sol kolda konumludur. Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 3­6 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Orta gelir grubunun ve üniversite öğrencilerinin talep gösterdiği bölgede Düzce Üniversitesi , Teknopark,, Gölcükbaşı Cami gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır. 

Not: 10/11/2017 tarihli yapı ruhsatı, 27/12/2017 tarihli tadilat ruhsatı, 13/04/2018 tarihli isim değişikliği ruhsatı ve 20/08/2020 tarihli yapı kullanım izin belgesi (İskanı) bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre -1. katta bulunmakta olup bina girişi de aynı kattan sağlanmaktadır. Taşınmaz tapuda Konuralp Mahallesi'ndedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.